Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Férfiak akik nem akarnak nyalni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akik nem akarnak nyalni?

Figyelt kérdés

A párom nem akar orálisan kényeztetni de ő szeretné ha orálisan a kedvére tennék.

Kérdeztem miért nem, velem van e esetleg a gond de azt mondta nem mert odalent mindig jóillatom van és kifejezetten szereti is az illatom de akkor sem.

Őszintén nekem ez rosszul esik hisz vágyom rá mert biztosan jó érzés és izgat milyen lehet. Nekem ő az első és szerintem a szex a kölcsönös élvezetekről szól. Mondtam nem teszek olyat amit ő sem és ne kérjen tőlem olyat amit ő sem tenne meg. Nem vagyunk már gyerekek de ha kérdezem az okát egyszerűen csak annyit mond csak nem és kész.

Férfiak akik nem kényeztetitek a partneretek orálisan miért nem? Egyszerűen nincs hozzá kedvetek? Vagy mi az oka?



2023. szept. 23. 12:17
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 anonim ***** válasza:
93%
Ez nálam is hasonló. Én szeretek nyalni, de sokszor elmarad, és a párom se tudja miért, de elmondani meg nem akarom neki, hogy ne bántsam meg. Annyi a lényeg, hogy a barátnőm elég aktív életmódot él, sportol, sokat mászkál egy nap, és hát elég keményen beizzad/bebüdösödik a puncija. És sokszor fürdés nélkül akarja, hogy kinyaljam... De ha fürdik is, ilyenkor ő csak át lötyböli a lába között egy kis vízzel, és kb. utána is ugyanolyan büdi lesz ott. Akkor szeretem a legjobban kinyalni, ha együtt fürdünk, és én mosom meg neki, akkor biztos nem lesz izzadságszagú utána.
2023. szept. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 anonim ***** válasza:
33%
Kezdjük ott, hogy az ilyen nem is férfi. Ott kell hagyni és keresni egy normálisat
2023. szept. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 anonim ***** válasza:
29%

31. Ez így picit tényleg igénytelen. Én mindig rendesen megmosom -intim mosakodó, laktacidos, nem bántja a benti bacikat, nem lesz beteg- és igényes szerintem ez így. Viszont én tusfürdőt ott nem használok ott. Csak ezt. Plusz szoktam irrigálni ha kell, akkoris ecettel. Bármi hihetetlen, az hoz megfelelő Ph-t.



Kérdező, vegyél gyógyszertárban lakmusz papírt. Ha annyira rossz a ph-d, akkor viszont ph visszaállító kúpot lehet használni. Gynoflor talán. Bajt nem csinált. Ezt az önző párodtól függetlenül csináld meg, aztán keress egy férfit.



Mondjuk érdekes, eddig párom sem adott de hirtelen elkezdte csinálni és nagyon nagyon jó. Én 5 perc után elélvezek tőle. :)

De hidd el,eddig én sem kaptam és azok a kapcsolatok halálra voltak ítélve!


23/N

2023. szept. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/68 A kérdező kommentje:

33

Honnan veszed, hogy rossz a ph-m? 😄 Írtam minden rendben odalent.

2023. szept. 23. 16:49
 35/68 anonim ***** válasza:
87%
34. Egy lakmusz teszt nem kerül sokba és néha érdemes megnézni. Csak tanács volt. :)
2023. szept. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 anonim ***** válasza:
89%

Nálunk az elején volt probléma.

Sajnos elég nagy saláta van odalent és nem tudod vele mit kezdeni…. 🤷‍♀️

De azt elvárta, hogy neki legyen oral.

Na egyszer meguntam és azt mondtam nem.

Ha adsz akkor kapsz. 1-2 ilyen játék urán végre megtette. Azóta is imádja.

Sőt olyan szinten, hogy néha a szopást is hanyagolna csak nekem jó legyen.

2023. szept. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 A kérdező kommentje:

Nem írom le mégegyszer, hogy minden rendben odalent de még nőgyógyásznál is voltam mert azt hittem valami baj van velem.

De nincs, látványra puncim is tetszik neki de nem nyal fentebb írtam ő csak nézni és d*gni szereti de semmi több.

Hosszú távon nem tudom mennyire fog működni az önzősége szexuális téren mert már most rosszul esik a dolog.

2023. szept. 23. 17:04
 38/68 anonim ***** válasza:
89%

#36 mi baj a salátával? Miért hogy hogy nem tudsz vele semmit kezdeni? Büdösödik?


#31

"De ha fürdik is, ilyenkor ő csak át lötyböli a lába között egy kis vízzel, és kb. utána is ugyanolyan büdi lesz ott."

- van az a fokozat mikor ha rendesen mossa, akkor is büdös. Ennek is vannak okai...


#33 nem kell ennyire benyelni a TV reklámot. Hagyományos Dove vagy Palmolive vagy akármilyen tusfürdővel is lehet mosni. Nem kell könyékig felnyúlmi tusfürdős kézzel, és kész.

2023. szept. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 anonim ***** válasza:
36%

38. Nyilván neked jót tesz S tusfürdő, másoknak nem.


Pont. :)

2023. szept. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 anonim ***** válasza:
71%
21-es lett lepontozva pedig ő mondta meg a legkonkrétabban. Sosem nyalnék ki senkit, mert egyszerűen nem tudok rá gondolni se az orálra, de én nem is várom a viszonzást sem, azért sem rajongok. Akinek így jó, annak jó, akinek nem, nyilván keres jobbat.
2023. szept. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!