Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Férfiak akik nem akarnak nyalni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akik nem akarnak nyalni?

Figyelt kérdés

A párom nem akar orálisan kényeztetni de ő szeretné ha orálisan a kedvére tennék.

Kérdeztem miért nem, velem van e esetleg a gond de azt mondta nem mert odalent mindig jóillatom van és kifejezetten szereti is az illatom de akkor sem.

Őszintén nekem ez rosszul esik hisz vágyom rá mert biztosan jó érzés és izgat milyen lehet. Nekem ő az első és szerintem a szex a kölcsönös élvezetekről szól. Mondtam nem teszek olyat amit ő sem és ne kérjen tőlem olyat amit ő sem tenne meg. Nem vagyunk már gyerekek de ha kérdezem az okát egyszerűen csak annyit mond csak nem és kész.

Férfiak akik nem kényeztetitek a partneretek orálisan miért nem? Egyszerűen nincs hozzá kedvetek? Vagy mi az oka?



2023. szept. 23. 12:17
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
59%

Akit nem nyalnak ki az vagy homokossal jött össze, vagy büdös lyuka. Ennyi.



Fel kell fogni, és MOSNI!

2023. szept. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim ***** válasza:
81%

61. Szimplán önző.


Én sem kaptam évekig, pedig igényes vagyok. Szóval erről ennyit. Rengeteg az önző férfi. :)

Bocs, kisfiú, nem is férfi. :)

2023. szept. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 anonim ***** válasza:
81%
Önzés??? Ahol nincs egymás orra alá fingós 69, ott élet sincs, nemhogy még önzés is.
2023. szept. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 A kérdező kommentje:

Önzés igen mert nem az van, hogy nem csinálja és kész hanem ő elvárja, hogy én neki mégis megtegyem.

Én meg megvolnék nélküle de miért kéne őt orálisan kényeztetni ha azt meg én nem akarom?

A szex oda vissza megy és nem egyoldalú ő ezt elfelejtette.

2023. szept. 30. 15:38
 65/68 anonim ***** válasza:
41%
Nyilvánvalóan elhülyéskedtem a dolgot, de az, hogy 69 sincs, tényleg egyfajta hihetetlen.
2023. szept. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 Furfangos Frigyes ***** válasza:
26%
Kend be, egy kis barack lekvárral, hátha úgy kedvet kap hozzá!
2023. szept. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 anonim ***** válasza:
64. Mindenképp szakíts, kihasznál.m
2023. szept. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim ***** válasza:
89%

Leszopatja magát, de nem nyal ki. Te meg itt agonizálsz rajta. Ha rajtam múlva a száján ülnék, vagy szopás megvonás. Aztán ha nem tetszik akkor kereshet mást.


Persze teljesen más a szitu mondjuk, ha nála lax, vagy ő tart el akkor ugye úgy szokták mondani az rendeli a zenét aki fizet. Akkor max tényleg ennyi lehetőséged van, hogy a gyakorin rinyálsz.


34N

2023. okt. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!