Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Férfiak akik nem akarnak nyalni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akik nem akarnak nyalni?

Figyelt kérdés

A párom nem akar orálisan kényeztetni de ő szeretné ha orálisan a kedvére tennék.

Kérdeztem miért nem, velem van e esetleg a gond de azt mondta nem mert odalent mindig jóillatom van és kifejezetten szereti is az illatom de akkor sem.

Őszintén nekem ez rosszul esik hisz vágyom rá mert biztosan jó érzés és izgat milyen lehet. Nekem ő az első és szerintem a szex a kölcsönös élvezetekről szól. Mondtam nem teszek olyat amit ő sem és ne kérjen tőlem olyat amit ő sem tenne meg. Nem vagyunk már gyerekek de ha kérdezem az okát egyszerűen csak annyit mond csak nem és kész.

Férfiak akik nem kényeztetitek a partneretek orálisan miért nem? Egyszerűen nincs hozzá kedvetek? Vagy mi az oka?



2023. szept. 23. 12:17
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
27%

Sajnos nekem volt ilyen tapasztalatom. Leányka panaszkodott hogy az exeit nehezen vette rá a dologra, pedig ő igényes MERT borotválja.


Na hát kérem, a leánynak nem volt túl üde az alteste. Szóval a borotválás helyett több gondot kellett volna fordítania az egészségére és (csak feltételezem) a higiéniára.

2023. szept. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 A kérdező kommentje:

De hisz már párszor leírtam kifejezetten szereti az illatát...

Szóval nálunk nem erről van szó.

2023. szept. 23. 21:54
 43/68 anonim ***** válasza:
28%
Azt is szokta mondani, hogy te vagy a legszebb nő, és te szopsz legjobban?
2023. szept. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:
84%
Érdekes,hogy nem tudja megindokolni,miért nem csinálja?! Ellenben ő meg szeretné,hogy csináld neki.Ez így elég fura.
2023. szept. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 A kérdező kommentje:

44

Ez önzőség amit el is mondtam neki, hogy ne várjon tőlem el olyat amit ő sem tenne meg.

2023. szept. 23. 22:01
 46/68 anonim ***** válasza:
60%
Erre piásan talán azt fogja mondani, hogy ha lenne farkad ő is szopna. S ha ez megesik, akkor tudod mi a dolgod 😎
2023. szept. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
81%
40. Igen, akkor kb a 90% keres jobbat. :)
2023. szept. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
41%
47 Ám tegye :D Akinek ez a kapcsolata csúcsa...
2023. szept. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
81%

48. Nem, de én szeretem adni és kapni is. Nekem alap. Prűd emberekkel nem is jövök össze, nem egyezik az igényünk, ráadásul akkor másban is eléggé zárkózott lehet.


Nekem ez nem jön be, lehet valakinek igen.. :)

2023. szept. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 gabor49 ***** válasza:
28%
nem tudja mi a jó
2023. szept. 24. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!