Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Férfiak akik nem akarnak nyalni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akik nem akarnak nyalni?

Figyelt kérdés

A párom nem akar orálisan kényeztetni de ő szeretné ha orálisan a kedvére tennék.

Kérdeztem miért nem, velem van e esetleg a gond de azt mondta nem mert odalent mindig jóillatom van és kifejezetten szereti is az illatom de akkor sem.

Őszintén nekem ez rosszul esik hisz vágyom rá mert biztosan jó érzés és izgat milyen lehet. Nekem ő az első és szerintem a szex a kölcsönös élvezetekről szól. Mondtam nem teszek olyat amit ő sem és ne kérjen tőlem olyat amit ő sem tenne meg. Nem vagyunk már gyerekek de ha kérdezem az okát egyszerűen csak annyit mond csak nem és kész.

Férfiak akik nem kényeztetitek a partneretek orálisan miért nem? Egyszerűen nincs hozzá kedvetek? Vagy mi az oka?



2023. szept. 23. 12:17
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:
22%

Nem tudhatod milyen neked ott lent. Vagyis más számára, ez a kémia....

Lakmuszpapir nem kerül sokba...

Lehet annyira nem működik a kémia nála mint gondolnád, megdugni megdug de a puszilgatás más

Nekem volt egy barátom 2 és fél évig aki egyszer csinálta csak, a vége felé volt egy nagy beszélgetésünk és megkérdeztem miért nem csinálta.

Azt mondta hogy akkor egyszer érezte hogy nem jó nekem, ezért többet nem is próbálkozott..ahhhh ( tényleg nem volt ügyes)

Ahelyett hogy megbeszéltük volna, ő egyszerűen nem csinálta. Nem azt mondom hogy nálatok is ez van , de kommunikácio hiány biztos van. Valamit nem akar elmondani neked

Vagy megszokod vagy kidobod...

2023. szept. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 anonim ***** válasza:
44%
51. Mert nem akart fejlődni. Ettől párom is félt, de amióta csinálja 5 perc alatt élvezek el és nagyon nagyon jó. :)
2023. szept. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 anonim ***** válasza:
85%
Nem szeret.
2023. szept. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 anonim ***** válasza:
35%

"kifejezetten szereti az illatát..."


Ezt mondta te meg elhiszed. Szereted ha hazudnak neked. És mivel egy ilyen alakkal vagy, úgy látszik már az sem számít kitől kapod meg az elvárt kamuzásokat

2023. szept. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 anonim ***** válasza:
100%

54. Te meg szeretsz bunkó lenni.


Egy hosszabb kapcsolatból, főleg ami házasság, nagyon nehéz kilépni.



Ha nincs tapasztalatod, miért vagy rosszindulatú? :)

2023. szept. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 anonim ***** válasza:
18%

Mi az, hogy ha nincs tapasztalatom..? Van tapasztalatom, sajnos kellemetlen is van.


A bunkóság pedig azért kell, mert a PC nyalis szöveggel nem lehet átlépni az ingerküszöböt.


Hidd el, hogy bármennyire is nem úgy tűnik, a jóindulat motivál.

2023. szept. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 A kérdező kommentje:

55

Hagyd írta ez csak jóindulat.🤦🏻‍♀️😂


Abban pedig igazad van, hogy nehéz kilépnem egy olyan kapcsolatból ahol minden jó csak ez az egy dolog nem. Rajta kívűl nincs is senkim és szeretem.

Próbáljuk megoldani beszélni róla hátha...

2023. szept. 24. 19:12
 58/68 anonim ***** válasza:
72%

Ez megint tipikus történet.. A szar szemét pasi, hogy képzeli, hogy nem nyal. Nem is igazi pasi. Hazudik neked. Dobd ki.. Miket ir írtak még?


Bezzeg, ha ide jön egy pasi, hogy a párja elvárja a nyalást, mert csak ugy tud elmenni meg stb, stb.. de soha nem szopja le. Akkor is a pasi kapja meg, hogy értse meg, a nem az nem. Amit nem akar azt nem szabad erőltetni. Nem szeretheti mindenki és hasonlók.


A nem, az mindkét oldalról nem.

Ha nem tetszik, hagyd ott, de ha ti elvárjátok, hogy a pasik ne erőltessenek rátok, amit nem akartok, akkor ez vica versa.

2023. szept. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 anonim ***** válasza:
61%

58. Én imádok szopni és igenis elvárom hogy nyaljon. Így fer!


A többi meg kapja be..

2023. szept. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 anonim ***** válasza:
81%
Számomra elképzelhetetlen egy kapcsolatban az hogy nem nyalom ki a páromat. Egyszerűen ez az alfaja es omegaja az intimitasnak szerintem. De mindenki mas. En olyan lányokkal talalkoztam akik nem szerették ha nyaljak oket. Nem is lett belőle kapcsolat. 34 ffi
2023. szept. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!