Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy tökéletesen indult egy ismerkedés, már-már úgy éreztétek, hogy megtaláltátok a lelki társatokat, a szex valahogy mégse működött? Pedig elméletben abban is egyeznek a vágyaitok. Mi lett ebből?

Figyelt kérdés

2023. okt. 27. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Volt. Szenvedés, még most is tart.
2023. okt. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
De akkor mégse egyezik a szexuális vágyatok ha nem megy a szex
2023. okt. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem pl olyan, hogy az elején a szex is isteni volt minden más mellett, és kb fél év - egy év után romlottak el a dolgok.
2023. okt. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A jelenlegi párkapcsolatom is ilyen, mással 4-5 menetet csinált egy nap, velem jó ha egyszer lefeküdt a héten, most meg szinte nulla, pedig nagyon jó vele a szex. 28/N
2023. okt. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hová keveredtem? Nem is itt volt a kérdés!


De ha már itt esz a fene, megpróbálom értelmezni a kérdést.


Szóval ismerkedési szakasz...


Szerintem itt még csak 'feltérképezés' folyik, hiszen a szex is, csak egy fejlődési lehetőség az életünkben.

Mert lehet az a kezdetekben fenomenális, de lehet meg sem érint testileg, csak 'teszem a dolgom'.

2023. okt. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Folyt.köv.


Hogy mi lehet belőle?

Bármi, honnét tudhatnánk előre?

Vagy összecsiszolódtok, vagy nem.

2023. okt. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen volt hogy azt gondoltam megtaláltam a nagy őt,szerelmes voltam de a szexig nem jutottunk,pedig kívántam piszkosul...

40+/N

2023. okt. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Volt, sőt van is. Egy időben már szexpartner kereső oldalon kerestem tartós kapcsolatot, mert sokkal könnyebb úgy kialakítani egy őszinte kapcsolatot, hogy nem kell kínosan puhatolózni, hogy a másiknak mi fér bele a szexben. Szóval szexchat, randi, qrás többször, aztán volt, amelyikből lett is kapcsolat, csak az meg más miatt nem működött jól. Nagyon ritka, hogy minden 100%-ban klappol, valószínűleg előbb-utóbb kompromisszumot kell kötni, vagy kardigános-sokmacskás vénasszony / kopaszodó qrvázó vén g3ci leszel 😄

Ráadásul tizenéves házasság után szarmindegy, mit csinálsz, úgyis ellaposodik a szex. Néhány alkalommal azért fel lehet dobni ezzel - azzal, de vagy elfogadjátok, és néha maszti, vagy félrekúrtok.. A kedvenc kajád is megunod 10-20 év alatt, aki mást mond, az hazudik.

F/44

2023. okt. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!