Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy lehet kibírni? Nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kibírni? Nektek volt olyan nektek hogy tiltott volt a szex terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Hogy viseltétek? Párotok nem jött elő hogy csináljátok popsiba?
jan. 27. 17:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%

12 hétig nem lehetett, aztán a 25.hettol egész végig nem lehetett...túléltük. nekem nem hiányzott,fontosabb volt, hogy a gyereknek ne essen baja

Férjemnek megoldottam másképp a dolgokat.

jan. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%
Nem okozott igazán problémat, voltak dolgok, amiket úgy is tudtunk csinálni. Az intimitás megmaradt. A popsi dolgot nem hozta szóba, mert sose volt rá igényünk. Jobban viseltük, mint amire számítottam.
jan. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Privát kérdésedre a válasz: nem próbálkozott.
jan. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Az első 2 terhességet teljes szex tilalommal csináltuk végig komplikációk miatt.

A harmadik pedig 27.héttől volt tiltott.


Nem állatok vagyunk, férjem nem egy primitív suttyó. Megoldottuk másképp. Az intimitás is maradt.

jan. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 babyboom567 ***** válasza:
81%
A párod egy állat, ha terhesen fenékbe akar csinálni.Komolyan undorító,hogy milyen lelkivilágú emberek szívják a levegőt,meg isszák a vizet.
jan. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
#5 miért?
jan. 27. 17:58
 7/19 anonim ***** válasza:
87%

Ha azzal jött volna, megmutattam volna neki az ajtót!

Egyrészt ha tiltott, minden formája tiltott, nem csak a vaginális. Mondjuk nem mintha fenyegetne a veszély, hogy attól elélvezel ha farba..., de összehúzódásokat még okozhat.

Másrészt terhesség= renyhe izmok -> fokozott esély az aranyérre ehhez hozzáadni egy kis anált = pelenkazhat öregkorodban, amikor egy tüsszentéstől befo...

jan. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 babyboom567 ***** válasza:
94%
A feneked kakálásra van.Lesz majd olyan aranyered,hogy azt is megbánod, hogy nagyanyád megszületett.Illetve ha tiltott a szex,akkor eleve veszélyeztetett a terhesség, akkor pont egy jó kis felszálló fertőzés kell a kakától amit szétken rajtad míg csináljátok,borítékolható a vetélés/halvaszülés.
jan. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első pillanattól 6(héttől nem lehetett végig). 41+3 ra szültem aztán plusz 6 hétig nem lehtett. Kibírtuk. Nem zaklatott én se őt. Annál jobban esett az első alkalom. Fontos volt a gyerek mind a kettőnknek ezért nem kockáztattunk próbáltuk ezt kicselezni. Az intimitás megmaradt mert este összebújva filmeztünk meg hasonlók. Azért nem olyan nehéz szexmentesen élni kevesebb mint egy évig... nem állatok vagyunk hogy basszunk össze-vissza.
jan. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%
Ja és teszem hozzá így is olyan aranyerem lett mint az állat. Nagyon rossz volt. Ha még seggbe is tesznek nem tudom mi lett volna.
jan. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!