Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van itt olyan lány akinek van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány akinek van jóval.idősebb ferfivel kapcsolata? Mi a motiváció? Mi a jo es mit változtatnál benne. Van aki csak vonzodik az idősebbekhez csak nem merte meglépni? Miért nem?

Figyelt kérdés

Én 28 évesen azt érzem hogy az en "generációm"férfi tagkainak nagy része nem akar dolgozni, tartós kaocsolatot sem, semmi elképzelése a jövőről, nem tiszteli a nőket stb.szoval

mindezt szerintetek meg lehet találni egy idősebb férfivel?

Es a szexben is tényleg jobbak az idősebbek,mert az ónźő, 1 perces pasikat nagyon utálom.



#idősebb férfi #Szex idősebbel
jan. 28. 20:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
A kapcsolat még mindig nem kor, hanem emberfüggő. Egy idősebb pasi ugyanúgy lehet figyelmetlen, csak a szexre hajtó mint egy korodbeli.
jan. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Jelen, nálam kb 20 évvel idősebb pasik jönnek be főleg.

Igazából, minden korosztályból ki lehet fogni jót meg rosszat is minden téren. Szóval nem mondom hogy sokkal jobbak, sőt, eddig egy idősebb pasival találkoztam aki tényleg komolyan vesz. Az egyéntől függ teljesen mértékben hogy hogy fog bánni veled.

Az én motivációm csupán a vonzalom, meg a tapasztaltságuk, érettségük, velük tudok a legjobbakat beszélgetni is. :) (Bár ez se mindenkinél van meg..)

jan. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Kettes te hány eves vagy?
jan. 28. 21:41
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ez ide tartozik-e, “csak” 13 év van köztünk. Korombeliek közt soha nem találtam megfelelőt. Vele viszont minden téren passzolunk 100%, az együttlétek sem lehetnének ennél jobbak. Nem “önző 1 perces”, hanem tényleg odafigyel rám is, addig húzza a saját orgazmusát, amíg előbb én el nem megyek. Kielégít mindig saját maga előtt, és nem is 1 perces.
jan. 29. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Sosem tudtam elképzelni, hogy egy nálam idősebb pasival bármi legyen, mind velem korú pasijaim voltak. Aztán úgy kb 23 évesen összejöttem a majdnem 27 évvel idősebb férfival. vagy inkább Férfival. És rájöttem, hogy a korombeli srácok tényleg éretlenek, céltalanok, önzők, stb. Akkor éreztem magam először Nőnek.
jan. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

5-ös.

Es milyen vele a szex?

jan. 29. 07:54
 7/16 anonim ***** válasza:
78%
jobb mint bárkivel eddig
jan. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Akkor kicsit megnyugodtam🙂
jan. 29. 17:06
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
En sem talalom a kozoshangot nagyon regota a korombeliekkel. Otveneseket szeretem. :) 22 vagyok. Kapcsolatom is volt egy ideig, nem is leptem meg nagyon tul es vagyom is vissza bele.
febr. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt mas motivacio, csak ez. Meg kulsore is tetszenek az idosebb emberek. Minden jo benne, es semmit sem valtoztatnek pl azon akivel egyutt voltam, mindenkinek vannak hibai, generaciora jellemzok is, a korkulonbseges kapcsolatnak pont ez a lenyege hogy ezeket megprobaljatok megerteni elfogadni es athidalni.
febr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!