Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van itt olyan lány akinek van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány akinek van jóval.idősebb ferfivel kapcsolata? Mi a motiváció? Mi a jo es mit változtatnál benne. Van aki csak vonzodik az idősebbekhez csak nem merte meglépni? Miért nem?

Figyelt kérdés

Én 28 évesen azt érzem hogy az en "generációm"férfi tagkainak nagy része nem akar dolgozni, tartós kaocsolatot sem, semmi elképzelése a jövőről, nem tiszteli a nőket stb.szoval

mindezt szerintetek meg lehet találni egy idősebb férfivel?

Es a szexben is tényleg jobbak az idősebbek,mert az ónźő, 1 perces pasikat nagyon utálom.



#idősebb férfi #Szex idősebbel
jan. 28. 20:41
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszönom hogy válaszoltatok.

Meg kerdeznék:

Azert lasduk be hogy közös josdzu jovő nem varhatobegy ilyen kapcsolatban


Velhetően gyerek nem lesz es az idős ferfivel sem egyszerre "regszik" a fiatal lány.

Ezt hogy élitek meg, hondoltok-e rá?

febr. 4. 10:56
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Juj kicsit jobban figyelhetnél az írásodra kérdező, bele telt egy időbe mire kibogoztam.


1. Bárkivel, bármikor történhet valami. Nem feltétlen szeretném részletezni, de eddig úgy tűnik nekem előbb lesz kampó mint a majdnem 20 évvel idősebb páromnak 😆


2. Gyerekünk még lehetne, idősebb a párom nálam de a legkevésbé sem idős. :D De én sosem terveztem gyereket, sőt kifejezetten ellene vagyok. Szerencsére párom is hasonlóan látja.

febr. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

12-es bocs a béna irásért.telorol irok es nem ellenőrizem vissza.

Erthető amit irsz,nem kell mindenkinek gyerek...viszont kicsit megfogott az első pont.Mi van veled???Irhatsz privatot ,de nem tudom miert vannak ilyen gondolataid??

febr. 4. 21:19
 14/16 anonim ***** válasza:

Mint mondtam, nem feltétlen szeretném részletezni. Igazából mindegy is ebből a szempontból.

De nem mindenki öregszik meg, ez nem ritkaság. Tényleg, bármikor, bármi történhet, nem csak velem, veled is, ezért csak arra kell koncentrálni hogy boldogak legyünk, itt és most, és nem azon kell aggódni hogy mi lesz, ha, esetleg...

febr. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem egy hagyomanyos kapcsolat tehat nem is lehet ilyen parkapcsolati szemszogbol nezni. Szol ez a vonzalomrol is meg a ferfi no dolgokrol, de mikor a masikkal mar nehezebb, akkor fel kell venni egy tok mas szerepet is. Ez nem való mindenkinek, sokan az ilyen kapcsolatokban nem tudják elképzelni az egymás ápolását. A magam részéről inkább pelenkázom az uramat meg tilitolizom a toloszekeben, minthogy egy percig ezt a sztenderd kozosjovo gyerek szaró kiskutyázó eletet eljem ami ugyanúgy 1667933 felekeppen elbaszodhat. Eleve nem akarok gyereket, nem bízom senkiben sem annyira hogy szuljek neki, magamnak meg nem vágyam. Szerintem egy kiszolgaltatott és megalázó dolog, tekintve hogy milyenek a korombeli férfiak...


Egyebkent meg akar te is meghalhatsz sajnos fiatalon, annyi ilyen sztori van hogy 30-40 között meghalnak már emberek akár egyik pillanatról a másikra, nincsen garancia hogy az idősebb megy el előbb.

febr. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Szépen összefoglaltad,és értem is.Jo hallani ilyen nem sablonos életvezetést.

Sok boldogságot neked es köszi hogy megirtad .

febr. 5. 07:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!