Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok/Nők! Mi a minimum...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Mi a minimum méret, hogy amiatt ne csaljátok meg a párotokat?

Figyelt kérdés

A 28-as kommentről jutott eszembe a kérdés:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

Millió ilyen van.

Ebben is van valami:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..


Ehhez is 15cm a minimum? Vagy az csak a kapcsolathoz?



márc. 31. 16:56
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
79%
15cm a minimum. Ha 14,9cm akkor már szakítás lesz 26 hónap és 2 hét múlva.
márc. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
51%
Ha szar a szex, akkor elhagyom, nem megcsalom. Nekem nincs ahhoz energiám, hogy két pasit szórakoztassak, ebből egyet feleslegesen, vannak hobbijaim, amire kell az idő.
márc. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
57%

Ha nem érzem és ezen javítani se tudunk (esélytelennek találom, mert a hüvelykujjam megfelel a célra) akkor szakítok. Ha fáj, mert túl hosszú és/vagy túl vastag (na ezt már könnyebb "megugrani", ilyen már volt) akkor is.

Még soha senkit nem csaltam meg, nem látom értelmét. Túl sok stressz a semmiért.

márc. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
57%

Akivel nem élvezném bármi miatt a szexet, azzal eleve nem maradnék együtt, plusz soha senkit nem csaltam meg, mert addig vagyok egy férfival, amíg boldog vagyok vele, plusz nem lennék ennyire gerinctelen, szóval nekem elég fura és logikátlan kérdés ez a "milyen méret felett lennék hűséges".


Nekem mondjuk 12 cm az ideális pénisz hossz, 14 felett minden cm hátrány a pózok többségében, 16 felett kifejezetten hátrány minden pózban, és biztos, hogy ha a páromé 10 cm-es lenne, akkor is pont ugyanígy lenne hüvelyi orgazmusom, mert nem a méhszájamat kell döfködni hozzá, hanem a G-pontomat stimulálni.

márc. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
73%
Igen kérdező, zollstokkal járkálok és farokhosszt méregetek, mert nincs jobb dolgom.
márc. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
78%
Én már évek óta első randira is viszek mérőszalagot és tolómérőt. Mire kihozza a pincér a cappuccinomat, már tudnom, kell, hogy érdemes-e tovább ismerkedni. Akinek nem érne a pénisze a tüdőcsúcsomig, annak megírom utána, hogy sajnos nem volt meg a kémia.
márc. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
75%
6, most elképzeltem, ahogy a cukrászdában előveszi valaki a tolómérőt a kis rerikülből, majd az asztal alá bújik mérni. :D imádom ezt a kommentet.
márc. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
40%
Össze se jövök vele ha nem megfelelő. 15-16 a nagyon minimum.
márc. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
51%

Vicces ahogy a kérdező a saját korábbi kérdéseit linkelgeti be az új kérdései alá. Aztán azt hiszi bármit igazol.

A saját kérdéseid nem igazolnak semmit, a válaszok pedig ugye változatosak. Csak hát ugye csakis egyfajta választ elfogadni elég primitív

márc. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
71%
Tudom előre az én válaszom nem lesz túl népszerű,de véleményem szerint a nők lelkileg csalnak,tehát akkor ábrándul ki, ha már nem érzi, hogy szeretik őt! A férfiak mások, ők simán megcsalják a párjukat, de közben el nem hagynák semmi pénzért! Csak a férfiak inkább vizuális tipusok! A mai vibrátorok világában pedig, egyáltalán nem a fütykös mérete a lényeg, hanem a furfang, a leleményesség! 😎
márc. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!