Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért mondják olyan sokan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják olyan sokan hogy fontosan méret, amikor nekem 13 cm a méretem és nem túl vastag mégis nagyon hosszú kapcsolataim voltak amiben a nők nagyon élvezték a szexet?

Figyelt kérdés
márc. 29. 13:09
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
53%
Semekkorákkal😂 pedig volt kisebb nagyobb is
márc. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
62%

"Semekkorákkal"

Igen, ezt valahogy sejtettem. Így persze érthető, hogy nem számít neked a méret. De szerintem ne add fel, sokan képesek rá. Mármint a nők 😉

márc. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
Köszi a biztatast, de már feladtam🥲
márc. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
51%
Ne aggódj, nagy eséllyel sikerülhet neked is. Hidd el nem mantrázok. Megalapozottan mondom, amiről beszélek. 😉
márc. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
92%

#18 nem nagyon értelek. Mármint azt igen, hogy te férfiként el akarod magyarázni a nőknek, hogy nekik mi a jó, viszont a kérdésedet, hogy hány nővel voltam, azt nem.


Egyértelműen több nővel voltál, mint én, még ha csak egyel is szexeltél. Nem tudom, valahol írtam, hogy leszbikus lennék vagy ez mi? Ezt a kérdést feleslegesen tetted fel, hiszen egyértelműen a fölényedet akarod ezzel bizonyítani, hogy te több nővel voltál, tehát te jobban ismered a női test működését, mint én, nőként. Semmi értelme ennek, ez most olyan, mintha én megkérdezném tőled, hogy de te hány férfival voltál? Egyel sem? Na látod, én többel, ugyhogy sokkal jobban tudom, hogy kell f.szt verni :D nem csúsztattam semmit, a te kérdésed volt teljesen ide nem illő.


Nem tudom, hogy az érvelésemet felfogod-e, de te úgysem vagy hajlandó eltérni a hiedelmeidtől, szóval mindegy is, mit írok. Csak meglepődtem, mennyire... Na mindegy.

márc. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

#25 Szerintem nem is akarsz érteni, ezért nem megy.

Nem fölényről van szó. Nézd, nekem sokkal nagyobb minta alapján van tapasztalatom, neked meg saját magad alapján.

Hiedelem az, amit átveszel másoktól anélkül, hogy meggyőződtél volna valóban úgy van-e. Esetemben ez szimpla statisztika


Nem mellesleg megint csúsztatsz. Nem mondtam, hogy jobban ismerem a női testet, de csak azért mert férfi vagyok, ezt nem zárhatod ki. Látod, pl én ezt csúsztatásnak tekintem részedről. De éber vagyok, korábban kell felkelned... 😁


Azt pedig végképp nem állítottam, hogy azért ismerném jól (vagy narratívád szerint jobban), amiért X számú nővel voltam már. De mindegy is, mert amúgy sem a testet kell profin ismerni ahhoz, hogy orgazmust okozz a gazdájának.

márc. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

"Valaki elneséli mi az a norózus? Google nem tudja. 😂"


Majdnem megírtam, hogy talán "morózus" akart lenni, mire rájöttem, hogy az "elneséli" nem véletlen elírás volt a részedről. 😂

márc. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
63%
Hát nem tudom. Nekem 19 centi körül van és elég vastag, de nem Rocco vastagságú. Eddig csak 6 nővel voltma együtt, ebből 2 szűz volt. Az összessel meg tudtam oldani a szexet. 1-nek volt nagy. 2 viszont konkrétan szereles volt a farkamba. Én tapasztalatom alapján nagyon nagy előny, 2 nő is házas volt, akinek a férjének kis mérete volt és ezért járt félre.
márc. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

#28

Rengeteg ilyen van.

márc. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

#26 nem csak saját magam, már írtam :(

A válaszaimból nagyon sok dologra nem reagálsz, megpróbálod ki is forgatni őket, folyton csak csúsztatsz, ezt annak hívják :)

márc. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!