Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok/Nők! Mi a minimum...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Mi a minimum méret, hogy amiatt ne csaljátok meg a párotokat?

Figyelt kérdés

A 28-as kommentről jutott eszembe a kérdés:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

Millió ilyen van.

Ebben is van valami:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..


Ehhez is 15cm a minimum? Vagy az csak a kapcsolathoz?



márc. 31. 16:56
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

#19

Nem egyedi, de nagyon ritka.


#20

Akkor még várok.

ápr. 1. 15:51
 22/37 anonim ***** válasza:
29%
Vicces olvasni ezeket a 12 centis farkakat istenítő válaszokat. Eleve egy pasi akinek ilyen kicsi van nem is ismerkedik vagy dobja a nőket mielőtt szexre kerülne a sor.
ápr. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
36%

Szeméremcsonttól (szabályosan) mérve 15 cm-el is tud már igen fájni a nőnek.

Amúgy lényeges volna tudni hogyan méritek a péniszt, hiszen egész más számok is kijöhetnek ha rosszul méri valaki

Sokan elkövetik pl. azt a hibát hogy a tövétől mérik aztán csodálkoznak hogy kicsi a méretük

Közben pedig állítólagos nagyfarkúak egész sora pedig csak szabályosan méri meg az övét

Anélkül torzítjuk a valóságot sokszr hogy hazudnánk vagy csalnánk. Úgysem ellenőrizhetik le ezt hitelesen

ápr. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
75%

22, attól, hogy valaki komplexusokat épít ki magának, mert nincs jobb dolga, még fáj nekem a nagyobbal. Ez nem istenítés, hanem tény. Többre megyek vele, ha nem érzek semmit, mintha addig ütik a méhszájam, amíg begörcsöl az alhasam.

Amíg egy nő boldoggá tudja tenni magát ujjal, addig a pasi szégyene, ha a farka meg kevés ehhez. Én képes vagyok rá az ujjammal. Vond le a tanulságot.

Ahhoz meg semmi közöm ki mire fogja hogy blfasz.

ápr. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:

#23

10 centivel is lehet fájdalmat okozni, ha nincs (megfelelő) előjáték. Ne gondold, hogy nincs kis/nagy méret, csak más mérés.


#24

"Amíg egy nő boldoggá tudja tenni magát ujjal, addig a pasi szégyene, ha a farka meg kevés ehhez." Az meg a tiéd, ha az ujjazáshoz hasonlítod a behatolást. Amint a pénisz is úgy tud mozogni, mint az ujj, jó hasonlat lesz. Komolyan hány éves vagy?

ápr. 3. 10:27
 26/37 anonim ***** válasza:
88%

24, szerinted a hüvelykujjam hogy mozog, mikor ki-be húzkodom? De komolyan.

Ha a G pont kellően kitüremkedik a hüvelyben (izgalmi állapotba jellemzőbb), a farok, ujj, dildó (ha már itt tartunk, arra mi a kifogás? Az aztán végképp nem tud mozogni csak ki, be) ingerli, akkor lesz gyönyör. Ha nem, nem. Mindegy, mi az eszköz. Innen nézve az ujj, az uborka, a dildó, a pezsgős üveg nyaka kb. azonosan jó hasonlatnak tűnik.

Viszont nagyon felkeltetted az érdeklődésem. Szerinted hogy mozog egy ujj, amitől jobb, mint egy farok?

28 éves vagyok, bár el nem tudom képzelni, ez hogy jön ide.

ápr. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
25, elírtam a megszólítást.
ápr. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

25#

Nem gondolom én hogy nem létezik kicsi és nagy méret, ne forgasd ki a szavaimat!

Arról beszéltem hogy mivel egyszerűen szó sem esik arról hogyan méred azt a péniszt, ezért az egész problémakör hiteltelen, hiszen nem tudjuk, esélyes hogy te magad sem tudod másokhoz képest mekkora a szerszámod. De nem csak rólad van szó!

Azt sem tudjuk hogy az itt felröppentett méretek hogyan vannak mérve, mérve vannak-e egyáltalán. Azaz könnyen lehet hogy egy 12 centisnek mondott szerszám valójában átlagos 15 cm, de az is előfordulhat hogy valaki úgy henceg a farokméretével hogy az igazából még az átlagot sem üti meg. Mert ezek csak bemondott számok amik mögött akármi állhat, nincsenek ellenőrizve.

Így az erről való vita is teljesen felesleges, de persze eleve teljesen felesleges

ápr. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
24! Én a 12.5-össel valóban nem elégítette még ki egy nőt sem. Mert van annyi eszem, hogy nem is megyek bele szexbe.
ápr. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:

#26

Az ujj hajlik. Ha a tiéd nem, akkor menj orvoshoz. Ujjal célzottan a G-pontot szokták stimulálni, sokszor a "hívó" mozdulatot ajánlják ehhez. A dildót kézzel szintén máshogy tudod mozgatni.

Az életkorod emiatt érdekelt, mert ezeket sok 16 éves szűz is tudja.


Amúgy kíváncsi lennék a reakciódra, ha tényleg találkozol kis farokkal. Valahogy az ilyen nők is mindig lexarják azt, akinek kicsi és összejönnek olyannal, akinek nagy. Persze nem a mérere miatt, dehogy, az a nőknél nem szempont...

ápr. 3. 11:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!