Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért jó ennyire a kutya póz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó ennyire a kutya póz a lányoknak?

Figyelt kérdés
Barátnőm mindig ebben a pózban szexel, és semmi mást nem csinálunk csak kutyát. Baj?

ápr. 16. 06:48
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Mi az, hogy baj?? Azt csináljátok, ami nektek tetszik és kész. Ha neked más pózok is hiányoznak, akkor mond el neki


Komolyan, ilyen férfiakat, akik gyakorin kérdezik meg, hogy kéne szexelni... Mi mondjuk meg neked, mi a normatíva? :D

ápr. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egy kicsit személytelennek érzem, mivel végig az ágyat vagy a párnát kell bámulnom, miközben ő jól megrak hátulról.Ha a csiklómat is ingerli a kezével akkor fantasztikus,meg olyan romantika nélküli, ha valaki vad állatias szexre vágyik.Szerintem ez az egyik legjobban megosztó póz,van aki imádja ,van aki nincs oda annyira érte. Összességében nem rossz.
ápr. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Állatias! Pont ettől jó!

Jó keményen megdugni a nőstényt, mint a bika! 😁

ápr. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Lehet hogy a kutyapozt kedveli a legjobban masik igy neki nem kell csinálnia semmit
ápr. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%
Jobban lehet érezni a farkincát..L
ápr. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nekem férfi létemre nem gond szertem azt a pozt is
ápr. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!