Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szex 40 felett az emberek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex 40 felett az emberek általános elcsúnyulása miatt csökken?

Figyelt kérdés

Persze van aki szexel ugyanúgy mint 20-as 30-as éveiben, de azt állítják hogy alapvetően kor előrehaladtával úgy általánosságban nézve csökken a szex.


A csúnyulás az oka?



ápr. 17. 10:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Nekem azé me kicsi a kukim
ápr. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

44eves nő vagyok. Max 38nak néznek, nem gondolom magam csúnyának.

40 fölött nagyon is megnőtt a libidóm úgy, hogy többet szexelek mint valaha.

ápr. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
40%
Részben az embernek a külleme is kevésbé vonzóvá válik , részben pedig a teljesítmény is igen csak le csökken .
ápr. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%
Azért az megfigyelhető sok esetben a férfiak fiatalabbra cserélik le az asszonyt.
ápr. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
69%

4/

Ami nem véletlen !

ápr. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%
A 44 éves Hölgy kivételével bolondok vagytok. Miért csökkenne, vagy változna bármi is? Pasi vagyok, még mielőtt, de 45 évesen, bármelyik forrónak önmagát gondoló csajjal elbánnék.
ápr. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

6/

Ez te vagy és örülhetsz ennek az aktív férfiasságodnak .

De én 47 éves létemre , már csak részben tudom kielégíteni páromat , sőt mondhatni , már nincs is köztünk szex !

ápr. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
96%

Nem, én 50 éves férfi vagyok, mondjuk 42-44 nek néznek általában. A párom 47 éves, ő talán 40 nek néz ki.

A szexet kb ugyanúgy kívánjuk, mint 10 évvel ezelőtt, de a munka, a viszonylag kicsi gyermek, a szülőkre fordított idő és még sorolhatnám, szóval úgy általában az élethelyzet miatt nem szexelünk annyit, mint pl 10 éve, de a heti 1-2 még így is megvan.

Természetesen nem mindenkinél ez a helyzet,sok olyan 40-es 50 es párt ismerek, akiknek sokkal több idejük lenne, de egyszerűen NINCS igény rá, vagy félrequr az egyik fél, vagy totálisan " leszoktak" a szexről, vagy egyikük iszonyatosan meghizott, netán alkoholista lett...

Összességében sok tényező lehet emögött, amit írsz az lehet az egyik, de nem ez az általános.

ápr. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
92%
Idősebb korban (nem mindenkinek egyformán) a férfiak teljesítőképessége csökken, mert a hormontermelés alábbhagy, tehát nincs ami őket ingerelné. Rágondolni gondolnak ugyan, de alábbhagy náluk a merevedés. Ez nem függ a kortól. Az idősebbek még emlékezhetnek az "Élet és tudomány" tudományos folyóíratra. Kb. a 70-es években ol vastam egy cikket erről, és azt írta egy orvos, hogy egy 80-éves feleség azért vlt el a férjétől, mert az naponta igényelte a szexet, habár 81-éves volt. Ez a folyóirat nem valami bulvár, hanem tudományos heti folyóirat volt. Nagy kár, hogy megszűnt!
ápr. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
62%

Nekem bejönnek az idősebb nők, ha esetleg valakinek ilyen problémája van akkor megnyugtatom és bízom benne, hogy nyitottak lesznek/maradnak szexuális téren továbbra is. :D

Nekem vannak ebben a korosztályban ismerőseim és én úgy látom, hogy akinek jó a kapcsolata azok továbbra is élnek szexuális életet és intenzíven is akár vagy legalábbis ahogy számukra kielégítő és akiknek a kapcsolata az nem harmonikus Ők pedig nem.


25F

ápr. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!