Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szex 40 felett az emberek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex 40 felett az emberek általános elcsúnyulása miatt csökken?

Figyelt kérdés

Persze van aki szexel ugyanúgy mint 20-as 30-as éveiben, de azt állítják hogy alapvetően kor előrehaladtával úgy általánosságban nézve csökken a szex.


A csúnyulás az oka?



ápr. 17. 10:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
87%
Én 52 párom 53 éves. A sport, fitness számunkra életforma 25 éve. Fiatalabbnak nézünk ki , csúnyák sem vagyunk. Gyerek nincs, rendezett körülmények között élünk. 7 évvel ezelőtt barátnőm bejelentette, hogy őt már nem érdekli a szex. Elmúlt, kész. Engem akkor még érdekelt volna de ennek ellenére együtt maradtunk. Aztán a szexmentes évek engem is érdektelenné tettek. Nekünk a külön szobában alvás, max egy baráti ölelés lett a természetes egy párkapcsolatban. A szex szó jelentése meg inkább negatív mint pozitív értelművé vált.
ápr. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon korán abbahagytátok, de nálatok ez a helyzet és kész.

Fő, hogy megértitek egymást.

ápr. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

9/

Sajnos én is ritkábban kívánom már a szexet és a merevedésem is alább hagyott így 47 évesen .

De párom is rendszerint elutasít minden szexuális közeledést a részemről .

7 - voltam .

ápr. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 mikeXxX ***** válasza:
79%
Ahogy tartja a mondás èpp testben èpp lèlek nekem most hatalmas a libidóm napi szinten igènylem a szexet ! 44f
ápr. 18. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem a csúnyulás miatt,hanem a hormonok már kevésbé termelődnek.
ápr. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
28%
Hát én nem is tudom de úgy látom a domináns pasik tovább fickósak. Ugye 14es?
ápr. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 mikeXxX ***** válasza:
38%
16# Mivel van itt olyan akinek nem szeretnèk semmire sem válaszolni így ha mondasz nekem egy helyes nevet privátban válaszolni fogok de csak sejtem ki lehetsz !
ápr. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
5. Kifejtenéd miért? Lehet téged is le fognak cserélni, ha majd nem áll már fel:)
ápr. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!