Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Előny vagy hátrány egy kiskama...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előny vagy hátrány egy kiskamasznál, ha már testileg nagyon érett?

Figyelt kérdés
Gondolok akár fiúra akár lányra, max általános iskolás kor. Lányoknál nagy mell, széles csípő, nőiesebb arc, fiúknál dúsabb szőrzet, nagyobb izmok, esetleg nagyobb nemiszerv. Volt ilyen osztálytársatok? Előnnyel vagy hátránnyal járt a külseje?

máj. 8. 08:17
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
nálam előny volt. Fiu vagyok
máj. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Hátrány
máj. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Egyértelműen hátrány. Korán érő osztalytársamat halálra cikizték, vénemberek füttyögtek utána, fiú osztalytarsak szexuálisan zaklatták.
máj. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Lánynál hátrány, fiúnál előny.
máj. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Lanynak óriási hátrány, fiúnak kételkedem az elozmenyeben, kiskamaszkent legyen még mindenki kiskamasz, ne nezzek felnottebbnek, a rajuk helyezett felelossegek miatt sem + azert a fiatal sracokat se dobjuk oda idosebbek erdeklodesenek mert nem valo nekik sem.
máj. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Előnye is hátránya is van. Lány vagyok és elég korán érő. 13 évesen már C koraras melleim voltak, nőies alakom, kerek fenekem. Mindenki jóval idősebbnek nézett. Az osztálytarsaim valóban cikiztek miatta. A lányok ígykedtek, azt híresztelték hogy megműtettem a melleimet. A fiúk folyton molesztáltak. Volt olyan is hogy beszólogattak bunkók az utcán. Ilyen mondjuk még mindig. De már megszoktam. A jó része hogy beengedtek a szórakozóhelyekre, sokan csak emiatt voltak kedvesek velem keresték a társaságom stb. Mára megtanultam kezelni és kihasználni az ilyeneket. 19L
máj. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk cikizték a túl korán nagy mellű lányokat. Fiúból nem tűnt fel ilyen kirívó eset.
máj. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Még a lányok is szivattak azért mert 4. osztályban már 75B-s volt a mellem.
máj. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%
Személyes tapasztalatom szerint a nagyobb termet, fejlettebb izomzat abban a korban srácok között inkább előnyös volt.
máj. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 gabor49 ***** válasza:
74%
egyeertelmuen előny
máj. 9. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!