Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Még mindig ennyire hátrány a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig ennyire hátrány a szexben és a párkeresésben, ha valaki teltebb alkatú? Link az alkatról: pin.it/6VGAVigiq (A http-t hozzá kell rakni, máshogy nem engedi)

Figyelt kérdés

Azt veszem észre, hogy sok esetben még mindig a külső a döntő. Utána azt látom, hogy sok pár szenved hogy szexuálisan nem passzolnak. A nőnek nincs akkora libidója, de legalább jól néz ki.


Őszintén, ez megéri?


Lehet kisarkított a kérdés, kíváncsi lennék több ember állásfoglalására.



márc. 15. 11:55
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
93%

ilyen rejtett linkekre, nem biztonságos forrásból, nem klikkelek.


de amúgy kit érdekel. a legtöbb ember nem statisztikus. hanem csak azzal megy el, akihez vonzódik és aztán majd valami lesz.

márc. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
85%

#1 nincs gond a linkkel, Pinterest oldalt hozd be: [link]


Kérdező: igen, ma a felületesség a jellemző, minden csak a kinézet.

Sajnos.

Én sem értem ezt, de én sem tudok megváltoztatni több milliárd embert.


38/F

márc. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
1. Ott a link a kettesnél, Pinterest link. Bocsi, nem engedélyezi az oldal.
márc. 15. 12:02
 4/40 anonim ***** válasza:
18%
Miért nem vágysz le kicsit, ha ez gátolja az ismerkedésed?
márc. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
21%

miért nem fogysz le

Ez akart lenni:)

márc. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

4. Nem rólam szól, van párom. Én edzek.


Inkább elképesztő, hogy valaki például szexuálisan nyitott, megéli a szexualitását és inkább sajnos az a nyerő aki jól néz ki, de aztán kiütközik hogy szexuálisan semennyire nem passzolnak.


Nyers igazság, de sok helyen olvasom.


Tudom, nem alkat függő. De már +5 kg is probléma és már szidva van az ember. 🤷🏻‍♀️

márc. 15. 12:10
 7/40 anonim ***** válasza:
51%
#6 ha nem számít a kinézet miért edzel? :D
márc. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
88%
Szövegértés, kedves 7-es! Nem azt írta, hogy nem számít, hanem, hogy túl sokat nyom a latban és ez a döntő! Másrészt egészségügyi szempontból is fontos a mozgás. Azért, mert valaki husibb még nem jelenti, hogy nem mozog, és abból, hogy valaki vékony, még nem következik, hogy sportol!
márc. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
92%

Én nem csak magam nevében beszélek, amikor azt mondom, hogy a belinkelt testalkat pont nem hátrány, de nyilván ez nem minden férfire igaz.


A külső ismerkedéskor megkerülhetetlen, mostanában meg pláne. Arról nem is beszélve, ha külsőre bejössz, attól még nem biztos hogy összefogunk jönni és lehet még szexelni sem, mert lehet összeveszünk az első randin és soha nem akarjuk látni egymást. 1000+1 oka van, miért nem jön össze, de a belinkelt nő pont nagyon vonzó számomra pl.

márc. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
83%
110 kilós nő vagyok, van párom és mst szervezzük a hármas szexet az én örömömre. Már meg is találtuk hozzá a jelöltet, aki elfogadta a meghívást. Annyi még, hogy mi mindhárman nagyon rondák vagyunk.
márc. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!