Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nők, akik benne vannak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akik benne vannak a többes szexben, zavar, ha a másik csaj molett, kövér? Mennyire számít a testalkat ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Konkrétan 2N1F felállásra gondolok, ha beszálltok egy párhoz, vagy 2N2F felállás párcserével. Ilyen esetben nézitek, hogy milyen a testalkata a másik csajnak, ha alapvetően a férfivel kell foglalkozni?

máj. 11. 06:23
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan nő ismerősöm aki 100 kiló, de kB arányosan elvan oszolva rajta , rendesen jól néz ki
máj. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%

Hát kérdező,mi a goldengate oldalon találtunk beszálló partnert. Ott vagyunk jelen egy ideje tartalommal is.

De arra készüljetek fel nem lesz egy egyszerű menet. Nekünk egy normális ffi beszállót egy évig tartott keresni. Párok esetében a négy igen miatt megint nehéz lesz. Nőt találni meg mint a fehér holló. Sok oldalon női adatlap mögött általában férfi van. Katasztrófa a helyzet. De minden oldalon ez a szituáció. A kitartás a lényeg. Illetve nem szabad rohanni a ti tempótokban haladjatok. Akinek nem tetszik ez kihullik a rostán.

máj. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%

A goldenen úgy sikerült párt találnom, hogy a Gyulai corvinba mentek pár napra én meg csatlakoztam hozzájuk 3.-nak 😃

Személyes talival rövidre zártuk az ismerkedést.

máj. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

#23

Nyilván minden ember más. Van akinek bejön ez a tempó. De van aki lassabban ismerkedik.de a partner kereső férfiak közt valami katasztrófa a viselkedés és hozzáállás.

máj. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
30%
#20 egyrészt nő vagyok, másrészt jártam már teremben, éppenséggel 10 éve kondizok xD Ezt most benézted. Nincs a teremben sem sportosan telt nő. Kövérek vannak, izmosak és vékonyak, mint bárhol máshol (mert tudod a terembe sem űrlények járnak, hanem ugyanazok az emberek, akik bárhova máshova is).
máj. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
Hagyjuk ezt most, hogy sportos, vagy nem, mert nyilván nem az, de engem nem is érdekel ez, mert így jön be nagyon, ahogy van. Köszi a tippeket és a válaszokat, akkor biztos találnánk olyat, akinek bejön így is a dolog, csak jól szét kell nézni.
máj. 11. 12:46
 27/36 anonim ***** válasza:
100%

#25

Ez sem fekete és fehér és ahány ember annyi testalkat. A molett vagy duci mert van mit fogni rajta nem feltétlenül jelenti hogy valaki kövér, és attól hogy ilyen alkat még ha szeretne ,járni fog kondi terembe. Csak úgy mint az általad felsoroltak.

máj. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
0%

A molett vagy duci akin van némi fognivaló, az is kövér, hisz a fognivaló = túlsúly, csak arányosabban oszlik el rajta, mint a nem olyan szerencsés genetikájú társain. Pl. nem hasra hízik, hanem mellre vagy fenékre.


Egyébként akire te gondolsz “duci” alatt, én azt hívom átlagos testalkatnak. Aki se nem vékony, se nem izmos, se nem kövér, hanem ilyen középmezőny, átlagos.

máj. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
70%

27. Köszi, végre egy értelmes válasz.



28. És te hogy nézel ki? 10/10 vagy? Mert az eszedért biztosan nem szeretnek...

máj. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
19%
#29 aki kövérnek tart egy kövéret, az csak buta lehet? Hm, te aztán nagyon okos ember lehetsz😌Amúgy nem tudom, hogy 10/10 vagyok-e, de 50 kilósan formás kerek fenékkel bizony sok pasi hajt rám☺️
máj. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!