Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nők, akik benne vannak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akik benne vannak a többes szexben, zavar, ha a másik csaj molett, kövér? Mennyire számít a testalkat ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Konkrétan 2N1F felállásra gondolok, ha beszálltok egy párhoz, vagy 2N2F felállás párcserével. Ilyen esetben nézitek, hogy milyen a testalkata a másik csajnak, ha alapvetően a férfivel kell foglalkozni?

máj. 11. 06:23
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
36%
30. Szexre biztosan jó vagy, de nem a legélesebb kés a fiókban.. ☺️☺️☺️☝️🔥
máj. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

23as vagyok

A 100 kilós nő..

Olyan élményt adott ,hogy nem tudtam zsebre tenni pedig 100 kg , és? A csókja 10/10 volt, úgy le pot ,hogy majd elsirtam magam . Nyilván más volt mozgatni mint egy 50 kilós nőt, de o

Összeségébe sokkal jobban éreztem magam vele, oedig nem vagyok ,, duci" imádó. Összegezve nem a kiló a lényeg, hanem az élmény amit ad és hajrá telt lányok imádlak titeket😅😘

máj. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
55%

24es

Igen a tempó... én a felesleges chatelgetest akartam elkerülni ezért ajánlottam fel rögtön az elején a személyes talit.

Egy kávézóbam találkozzunk és ott beszélgetni kezdetű k általános dolgokról, majd egy bő 29 oerc után a lényegre tértem, hogy ha most kéne igent vagy német mondani a személyekre, akkor mi lenne a válasz?csak ,hogy ne raboljuk egymás idejét. Mivel szomo8nek tűntem nekik így a lényegre tértünk,hogy mit szeretnének, mit nem stb ... ez kb több hét chatetelest spórolt meg mindkét oldalról.

máj. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
74%

Nekem például a hármasozás se ffn se nnf formályában meg sem fordulna a fejemben. De igazából engem az érdekel hogy a nők azt hogy a saját párjuk a másik csajt dugja például hogy élik meg? Én brutál féltékeny lennék biztos. Aztnán lehet depressziós hogy a saját szemem láttára”csalt meg” úgy hogy én ebbe bele mentem. Vagy éppen fordítva a férfi hogy tudja végignézni hogy a párját más férfi húzogatja? Nem bunkóságból mondom/kérdezem. Szerintetek ti ezt hogy fogjátok megélni?

Másoknál nem jött elő a féltékenykedés stb miutàn megtörtént?

Szerintem ez is egyfajta megcsalás,de lehet csak prűd vagyok. 22/L

máj. 12. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:

"Olyan élményt adott ,hogy nem tudtam zsebre tenni pedig 100 kg , és? A csókja 10/10 volt, úgy le pot ,hogy majd elsirtam magam . Nyilván más volt mozgatni mint egy 50 kilós nőt, de o"

Ugyanez van nálunk is. Csak azt nem értem, miért kell itt mindig a gyakorin bizonygatni, hogy nekem így tetszik, ahogy van.

"De igazából engem az érdekel hogy a nők azt hogy a saját párjuk a másik csajt dugja például hogy élik meg?"

Barátnőm is a kapcsolatunk elején kifejezetten féltékeny volt. És nem, nem a súlya miatt, mert az elején még pont egy hasonlóan molett csajra volt a legféltékenyebb, aki alkatban hasonló volt hozzá (sokat kellett beszéljünk munkaügyben, stb). De ez közben rendeződött, régóta nagyon finoman puhatolózom a témát, és mostmár nyitott rá ő is. Bár picit attól én is izgulok, hogy az aktus után nehogy változzon valami. Én szívem szerint még mindig az ismerősi körből vennék be valakit vagy valakiket, de józan ésszel tudom, hogy nagyon kockázatos ez.

máj. 12. 09:56
 36/36 anonim ***** válasza:
75%

#34

Ugye a swinger klub és a többes szex nem véletlenül mondják hogy az idősek játszótere. A klubokban sem a húszas korosztály az amely lejár. Ehhez fejben fel kell nőni. Ez egy más gondolkodást igényel.

Ez nyilván később sem ajánlott olyan párok esetében ahol erősen jelen van a féltékenység.

A többes szex az egy különleges érzés amit szavakkal nehéz leírni és elmondani. Ahogy mondják ezt meg kell élni ,hogy értse az ember.

máj. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!