Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nők, akik benne vannak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akik benne vannak a többes szexben, zavar, ha a másik csaj molett, kövér? Mennyire számít a testalkat ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Konkrétan 2N1F felállásra gondolok, ha beszálltok egy párhoz, vagy 2N2F felállás párcserével. Ilyen esetben nézitek, hogy milyen a testalkata a másik csajnak, ha alapvetően a férfivel kell foglalkozni?

máj. 11. 06:23
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ha párcserét szeretnétek vagy egy harmadik lányt akkor érdemes alkatban hasonlót keresni. Mi a hármas során (2ffi 1 nő) is így tettünk.
máj. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem zavarna!
máj. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:

"Attól függ, hogy mi az, hogy nagydarab. "

Kb 100 kg, gyönyörű nagy cickókkal. A pocakja elég nagy, a többi részen szépen oszlik el, arcban is nagyon szép. Előttem is mindig voltak pasijai, és még most is próbálkoznak néha flörtölni vele, tehát nem csak szerintem jó csaj.

"Azaz a másik csaj nem jönbe 100% osan a barátomnak."

Ez is relatív. Mert nekem bejönnek a vékony csajok is, régebben voltak vékony nőim, csak pár éve jöttem rá, hogy a nagydarabb csajok mégjobban bejönnek. Persze azért még sok más dolog dönt abban, hogy bejön valaki, vagy sem.

"Szerintem ha párcserét szeretnétek vagy egy harmadik lányt akkor érdemes alkatban hasonlót keresni. "

Lenne is közeli barátságban ilyen pár, a csaj kb hasonlóan kövér a barátnőmhöz, de arcban nem olyan szép, a súly sem oszlik el olyan jól rajta, tehát a barátnőm se kéne féltékeny legyen. Szerintem simán bennelennének, még mintha apró jeleket is adnának (nem tudom hogy csak beképzelem, vagy sem). Csak félek, hogy ha valami nem sül el jól, ne menjen rá a barátság, a másik pedig hogy a barátnőmnek a srác nem igazán jön be.

máj. 11. 09:23
 14/36 anonim ***** válasza:
100%
Hát mi haverral ismerőssel szándékosan nem akartunk hármasba bele menni. Pont azért mert ha nem úgy jön össze a dolog akkor ne romoljon meg a kapcsolat.
máj. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:

14es

Igen, igazad van. Csak idegennel meg olyan fura, pláne a barátnőmnek lenne ez gond, ha csak ott helyben derül ki, hogy nem tetszik neki valami, és utolsó pillanatban táncol vissza, az sem jó. Hol lehet amúgy ilyen partnereket keresni? És úgy, hogy mi is tudjuk kivel állunk össze, de mi se áruljunk zsákbamacskát, hanem előre tisztázni mindent.

máj. 11. 09:52
 16/36 anonim ***** válasza:
46%
5. Jó nagy bunkók!
máj. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
76%
Mi a bunkoság abban, hogy ha valakinek nem tetszenek a dagik, az nem akar velük szexelni?
máj. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%

17. Miért kell minden embert daginak nevezni? Van aki sportosan telt. Nehéz elhinni?


Ráadásul miért kell mindig a súly alapján ítélni? Nyilván te sem és azok a férfiak sem Adoniszok...

máj. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
59%
Nincs olyan, hogy sportosan telt. Az vagy izmos, vagy túlsúlyos, aki ugyan sportol, de nem látszik meg. És senki nem ítélt el senkit a súlya alapján, csak a legtöbb embernek a fittek tetszenek, nőben férfiban egyaránt.
máj. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
56%

19. Te sosem jártál még akkor teremben.


Hagyjuk, szerintetek csak a két véglet létezik és semmi más...


Szánalom..


De jó hogy sosem voltam ilyen szexkalandokban benne. Siralmas ez a felhozatal. :)


De azért neked kockás hasad van, remélem. :)

máj. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!