Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Engem nagxon izgat az erőszako...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ledike993 kérdése:

Engem nagxon izgat az erőszakos szex de nem merem megmondani a páromnak ő nem olyan mint én erőszakos durva szexre vágyom hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés

máj. 15. 18:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Halgass vagy meghalsz.
máj. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
1-es vagyok. Csak poénkodtam. Ne, hogy megijedj a válaszomtól. Bocsi.
máj. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem fogok ne izgulj:D
máj. 15. 18:14
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig szex után vetettem fel ha valami újdonságra vágytam. N
máj. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 VadApuci ***** válasza:
100%
amikor szóba kerül a szexualitás, kérdezd meg, hogy ő akar-e valami pluszt.. elmondja, ha van ilyen. utána te is előállhatsz azzal amire vágysz ;)
máj. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet ő is csak azért finomkodik, mert nem tudja, hogy hozza fel a témát.

Mond neki, hogy keményebben bazdmeg :D

máj. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Én is szex után szoktam elő hozni a témát. Ne lepődj meg, ha nem akarja. Ne essen rosszul. Sajnos én is durván akarom, de barátom csak szeretkezni akar mindig.
máj. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
5%
Az ilyen nem is a párod! Dobd ki és keress egy igazi férfit!
máj. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyíltan megmondod neki, hogy lehetne kicsit keményebb, határozottabb is az ágyban időnként. A párod, ki mást kellene ebbe beavatnod???

Az más kérdés, hogy ha "alkatilag" nem olyan típus, akkor csak egy tessék-lássék, hiteltelen dolgoz fog elővezetni. Ehhez a másik oldalban is meg kellene legyen az affinitás, hogy azt kapd amit szeretnél az ágyban.

máj. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű. Mond, hogy láttál múltkor egy ilyen filmet vagy hogy a barátnőd mesélt róla és felizgatott a gondolat.. a többi jön magától
máj. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!