Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek túl durva lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túl durva lenne megmondani ezt neki és rosszabbat teszek vagy jogos?

Figyelt kérdés

Úgy érzem eléggé elhanyagol a barátom és fele annyira sem vagyok fontos neki, mint eddig.

Régen ha volt egy rendezvény, vagy valahová meghívták mindig azon volt,hogy én is menjek vele.Ha nem lehetett,próbáltuk megoldani.

Most nemrég egy szülinapra volt hivatalos mondták,hogy általa én is mehetek.

Elmondta nekem hogy megvagyok hívva, fogok-e menni?Annyit mondtam,hogy nem hiszem. Ezzel annyi is volt, azt sem mondta,hogy szeretné ha vele mennék, de még csak az okát sem kérdezte,hogy miért nem.

Ha az én barátnőmnek volt szülinapja, sehogysem tudtam rávenni, hogy velem jöjjön.

Jövőhéten tartja ő is a szülinapját, ahova megint nem vagyok meghívva, azzal az indokkal,hogy velem volt pont a szülinapjakor(mert én elmentem hozzá) most csak visszahívja azokat akik őt is hívták.

Nagyon magam alatt vagyok emiatt, és arra gondoltam,hogy akkor este majd megmondom neki azt,hogy majd akarni fog velem lenni, mikor már én nem.

Mit gondoltok, ebből rájön és megijed hogy elveszít?


2014. febr. 1. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem gyerekes vagdalkozás helyett szépen mondd el neki, hogy mi bánt. Ezzel csak magadra haragítanád, és joggal hajítana ki a p*cs*ba, mert kinek kell egy fenyegetőzős liba?
2014. febr. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Mit gondoltok, ebből rájön és megijed hogy elveszít?"

De édes vagy... hát ha nem szarná le, hogy elveszít-e téged, vagy sem, akkor biztosan nem viselkedne így veled, nem gondolod? Lehet, hogy a beígért szakítást ő cseppet sem veszteségnek fogná fel...

2014. febr. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen azt kihagytam, hogy számtalanszor mondtam neki ezt el.

Szép nyugodtan is,hogy nagyon rosszul esik,és úgy érzem elhanyagol.

De erre csak annyi volt a válasza hogy képzelődöm,ne gondoljak ilyenekre.És ennyi. Sosem nyugtatott meg,hogy szeret és ne féljek,sosem próbálta bebizonyítani az ellenkezőjét.

Ezért arra gondoltam megmondom ezt neki, mert már nem tudom mit tegyek,hogy észre vegye mit érzek..

2014. febr. 1. 17:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Nos, a fenyegetőzésnek akkor sincs értelme, csak veszíthetsz vele. Ha úgy érzed, nem szeret, és a beszélgetések nem érnek semmit, akkor szakíts vele.
2014. febr. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Költőnő? ***** válasza:
csak aztán nehogy rádhagyja azt is...
2014. febr. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!