Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ismerkedés hogyan?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boredfrombp kérdése:

Ismerkedés hogyan?

Figyelt kérdés

Férfiként régi vágyam, hogy 3-as (háromszög) kapcsolatom legyen két nővel, mármint 3an legyünk egy pár. Szerintem ez minden téren sokkal ideálisabb, mint 2-en lenni egy pár.


Már régóta próbálom megvalósítani, eddig sikertelenül. Próbálkoztam sokfele, bárokban, online ismerkedős portálokon, célzott facebook csoportokban, stb. Tudtok valami helyet, ahol érdemesebb próbálkoznom? Nem az erősségem az ismerkedés, nekem más erősségeim vannak :)



máj. 23. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"nem erősségem az ismerkedés"... 😂 Szerinted van olyan hely a világon ahova odamész és egyből több biszex nő rádveti magát, hogy jujdejó végre itt egy pasi aki meg akar minket dugni mert amúgy már 5 éve egyet sem láttunk? 😂

Egyébként vannak olyan helyek ahol vannak biszex nők is, de ha "nem erősségem az ismerkedés" akkor kár odamenned, mert ott is szimpátia alapon működik a dolog.

máj. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Ha olyan régi vágyad szánj rá elég pénzt, a rosszlányok erre is vevök.
máj. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Biztos vagyok benne, hogy introvertáltként is jogom van a boldogsághoz, és nincs azzal semmi gond, hogy próbálok tenni azért, hogy ezt elérjem.

De azt is biztosan tudom, hogy a Ti lelkeitek már örökre menthetetlenül elvesztek.

máj. 26. 13:41
 4/5 Noren1989 ***** válasza:
Kezdődik a Jézusozás? :DDDD
máj. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#3 jogod van hozzá, ezt senki sem vitatja. Csupán annyit jegyeztünk meg, hogy a hármasozást két nővel top profi szint összehozni. Azaz ha nem vagy ász a csajozásban akkor fogalmazzunk úgy igen erős kihívást fog jelenteni.
máj. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!