Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nagyon gáz voltam? Megharagudn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz voltam? Megharagudnátok? Hogyan engesztelhetném ki?

Figyelt kérdés
Tegnap volt mikulàsbuli a kollègiumomban. Elèg annyi, hogy kicsit sokat ittam, nem olyan nagyon sokat de nincsennek nagyon emlèkeim. Szòval nem tudom hogy hogy, de ma reggel a baràtnőmnèl èbredtem akivel 2 hònapja vagyunk együtt. Azt hiszem ő jött èrtem a pàr elèg hülye sms-em utàn :S na mind1...szòval reggel nagyon rosszul voltam ès vèletlen lehànytam. A baràtnőmet. Akivel 2 hònapja "jàrunk". Azòta nem igazàn beszèltünk, mert ő dolgozni ment èn meg kapartam össze magam a padlòròl :/ ti nagyon haragudnàtok? Ő egy kicsit kiakadt, mondjuk èrthető èn sem szeretnèk ìgy èbredni. Tudom, hogy hülyén viselkedtem, de pàr rèszletet mèg össze kell magamban tennem. De ezèrt mèg nem szakìtanàtok? Vagy? 20L a bàràtnőm 26 èves.

#ismerkedés #leszbikus #pipa #hogyan ègesd le magad? Pipa #jò vèlemèny ròlam #hogyan cseszd el a kapcsolatod #lesüllyedni a föld alà #pipa! Kulcsszavak pipa! Mèg mindig forog a vilàg :S
2016. dec. 8. 20:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%
Ezek a kulcsszavak :D.
2016. dec. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Hàt megesik az ilyen:D

Nyilvàn nem örülnék neki, de nem szakitanék.

2016. dec. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
A kulcsszavakat azt hittem nem dobja ki, ha ennyit ìrok...:S hàt ìgy jàrtam :S :D
2016. dec. 8. 20:55
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annyira nem súlyos a dolog.
2016. dec. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánatot kérsz tőle, kitakarítasz, főzöl finomat, és jó lesz! :)
2016. dec. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
De annyira ègő. Szinte nem is ismerjük egymàst. Ès pont mikor igyekezne az ember, mikor kb minden jòl halad ès persze minden klappol a baràtnőddel, mondhatni h olyan lelkitàs stb erre csinàlok egy ekkora hülyesèget. Jòl bemutatkoztam, ès nem is nagyon szoktam inni, ez a baj! Többet kellene :D hogy szokjam... ja meg azok az sms-ek :S pfff...mekkora egy szègyen vagyok! Anyàm -.-
2016. dec. 8. 21:01
 7/26 anonim ***** válasza:
Miket írogattál? Csak nem lehettek durvák...
2016. dec. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Hàt, annyira nem durvàk de azèrt pàr dolgot nem ìrtam volna meg neki :D

Fèl2től legalàbb 10x szerelmet vallottam neki, ès elmondtam mennyire szerencsèsnek èrzem magam, hogy van nekem ès attòl, hogy nincs f.rk@ nagyon jò vele a szex.

Kövi sms: nagyon szeretlek,de mèg egy kicsit hiànyzik az exem! (??? Nem tudom mit èreztem)

Aztàn ìrtam, hogy nagyon jò a buli, mindenki rèszeg. Egy csaj hozott valami italt, nagyon erős de finom.

Kövi sms: az egyik baràtnőm (aki nem leszbikus) smàrol egy csajjal.

Megkìvàntalak ezèrt àtmegyek hozzàd. Mehetek?

Indultam.

"Mittimin" ès ott vagyok. (???)

Vàrom a buszt (èjjel...)

Ekkor ìrt a baràtnőm, hogy most kelt ès indul èrtem csak vegyem màr fel a telefont, ne nyomjam ki.

Kb ennyi...annyira nem durva...de elèg szànalmas, na mind1.

2016. dec. 8. 21:37
 9/26 anonim ***** válasza:
Ha ezért szakítana veled akkor ő a szemét.
2016. dec. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Mièrt ő?

Èn csinàltam hülyesèget. Tudom, hogy nem szereti ha valaki sokat iszik, erre èn pont megcsinàlom.

2016. dec. 8. 21:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!