Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha írok ki kérdést vagy csak...

Ha írok ki kérdést vagy csak válaszolok valamire miért kell egyből üzenetet írni?

Figyelt kérdés

Van itt pár olyan ember aki állandóan ír privatban. Vagy ugyan azt a szöveget vagy idióta kérdést vagy csak úgy feleslegesen ír valamit ami nem is segít a problémám megoldásában.

Ezek akik ezt csinálják mire jó ez nekik?

Mindenkire ráirni privátban.

Már annyi embert tiltottam és még mindig vannak ilyenek.


máj. 24. 05:17
 1/10 anonim válasza:
41%
Valószínűleg lány vagy és valószínűleg meg akarnak csinálni
máj. 24. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
45%

Unatkoznak

Azt hiszik majd valaki horogra akad

Vagy csak simán verik közben


Én kedvencem a magukat nőnek kiadó pasasok

máj. 24. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
19%
Én pl tökre örülnék annak a 'ficsőrnek' az oldalon, amit a Gmail is használ a back up email címmel. Nem mutatja az egész nicket, csak az első, egy-két betűt, vagy random valahol a nickben, a többi csillagozva van. A trollokat pl nagyon szépen lehetne szűrni, de nagy valószínűséggel látnád ki kicsoda és nem írna az ember rá ugyanarra két különböző kérdésnél. Anonimitas megmarad, cserébe kevésbé lenne fullos az inbox.
máj. 24. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%
Van 1-2 személy, aki azt gondolja, hogy így érdemesebb véleményt alkotnia. Vagy csak barátot akar, fel akar szedni, unatkozik, stb.
máj. 24. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%

Én “kedvencem” eddig az volt, amikor valaki kérdezett a párunk farkáról. Én válaszoltam, majd jött pár perc múlva az üzenet, hogy “jól hangzik, kölcsön adnám-e neki egy alkalomra? Vagy beszállhat-e harmadiknak, hogy ő is élvezhesse a párom farkát?”

Pofám leszakadt…

De nekem is mindig ugyan az a pár ember ír privát, és ugyan azokat a szövegeket mindig…

27N

máj. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem csinálok globális problémát a privátokat firkálókból: azonnal tiltom, aki privátot ír, - teljesen mindegy miről és mit ír! :DDD
máj. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Noren1989 ***** válasza:
71%

#6al egyet kell értsek.


Màsfelől, nem lehet, h kicsit gyakran adod ki magad nőnek, lànynak??? 🤔😶

máj. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nő vagyok amúgy is.

De nem adok ki semmit szimplán teszek fel egy kérdést és egy ből írnak.

Tiltok mindenkit már és eddig sem írtam vissza senkinek..

máj. 24. 08:18
 9/10 anonim ***** válasza:
Ennyi! Nem is kell többet tenned! Előbb-utóbb elfogynak a gyagyások!
máj. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
23%
Azért itt a téma nagyon nem mindegy. Van, aki segítő szándékkal ír privátot, esetleg linkel is, hogy pontosabb választ kapj a kérdésedre. És ugyebár vannak a kötekedők, perverzek, meg a trollok. Nyilván te döntöd el, mit kezdesz vele. Én a jószándékú felhasználóknak mindig visszaírok. Aki régóta tag, annak egyértelmű, hogy minden kategóriában vannak fix felhasználók, így az esetek döntő többségében ugyanazok a személyek válaszolnak a kérdésekre, kategóriákon belül. Ez viszont nem azt jelenti, hogy adott kérdésre valóban a megfelelő választ fogod kapni. Alapvetően bizalomra épül az oldal amúgyis, hiszen anonim, a kérdésedre a választ vadidegen emberektől kapod és a válaszok lényegében csak a felhasználók véleményét tükrözik. Nekem az kimondottan pozitív, ha valaki veszi a fáradtságot, időt szentel rám, a kérdésem megválaszolására és felvállalja a nicknevét. Ez már ad egyfajta bizalmat a másik fél iránt, sokkal nagyobbat mintha személytelenül a kérdésem alá odahányna egy értelmetlen kétszavas választ, azt is leginkább csak a pontszerzés miatt.
máj. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!