Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátom megcsalt egy 14...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megcsalt egy 14 éves lánnyal, most mi legyen?

Figyelt kérdés
Hatod éves vagyok egy kereskedelmi iskolába és az osztálytarsammal járok már év eleje ota. Uj gyerek volt nalunk :-) Van egy elsos csaj aki nagyon rámozdult a barátomra, hivogatta suliba oda ment hozzá mikor én nem voltam ott stb stb, szoval nagyon keményen csinálta már a dolgokat. Már szoltam neki nem egyszer, hogy vegyen vissza mert ez igy nem lesz jo. Most hétvégén elment a barátom a haverjaival bulizni és ott volt a kis csaj is! A draga barátom persze hogy megdugta :-(Magyarázat van ezzerel, hogy részeg volt meg a csaj nagyon mászot stb stb. Konyorog, hogy bocsássak meg, mert engem szeret! De ennyire megalázni nem lehet valakit!!! Hogy fognak rámnézni a suliba a kis csajok ? Mert ugy is elmondja mindenkinek, hogy meg volt neki a pasim. Rajtam fognak rohogni az elsosok? Foleg ha vissza is fogadom! Mit tegyek? Nem kéne vissza fogadni igaz?
2009. jan. 25. 16:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Hát nekem az első gondolatom az volt hogy küldenék egy szép levelet a kiscsaj anyának hátha az rendbe rakná helyetted a kis ribitxD

szerintem semmiképp ne fogadd vissza, ha ezt képes volt megtanni, ráadásul egy kislánnyal, hát....

2009. jan. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
0%
Szerintem csináljátok hármasban.:D
2009. jan. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

hát egy 14 éves kiscsajon nincs is mit fogni.. úgyhogy inkább a barátod szégyelje magát...

Légy erős és büszke megadra hogy te többet érdemelsz mint az a kis csaj..

neked nem kell olyan pasi aki meg elégedik egy 14 éves kiscsajjal..

Szép estét..:) és sok sikert;)

2009. jan. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Ú, ahogy olvastam a sztorid, iszonyat ideges lettem. Agyon kéne verni mindkettőt. Hogy lehet valakit így megbántani??? Azzal a kis rib@nccal ne foglalkozz, ha beszól valamit, akkor csak annyit mondj neki, hogy "nekem már nem kell, a tied lehet, neked adom, csak mondd már meg neki hogy ne könyörögjön többet az ajtóm előtt." mindezt mosolyogva. hülyén fogja érezni magát, mert azt az érzetet kelted, hogy még örülsz is, hogy megszabadított tőle. A pasit semmiképp ne fogadd vissza. Legyél erős! Nagyon sok erőt kívánok neked!!!!

L(21)

2009. jan. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ezt a levelet-üzenetet a leányzó szüleinek én is megpróbálnám, kifejezetten tetszik az ötlet. Bogár anyuci fülébe, és már is jön a nőgyógyász mindent látó szeme... 14 évesen még nem fogják díjazni a szülei, hogy nem szűz. Ennyi bosszút meg te is megérdemelsz.
2009. jan. 28. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Koszonom a jo tipeket, pont jokor jottek, mert a kis csaj beprobálkozott nalam és elmondtam neki azt a szoveget akit az utols elotti iro mondott, le fagyott a vigyor az arcárol. A barátom még nyig de már nem érdekel. A barátnoimmel már tervezzuk a kis lány anyukájanak irt levelet valamelyik nap már nala lesz :-) Még egyszer koszonom nektek!
2009. jan. 29. 18:11
 17/19 anonim ***** válasza:

Szia! Juj de örülök! Én írtam a "tartsd meg neked adom" tippet! Örülök, hogy bejött és csak lesett a kis hül ye. Jaj nem tudod elképzelni milyen jó érzés, jó hogy megnéztem mégegyszer ezt a topikot, mert kész adrenalin löket volt :))

Kitartást!

Puszi

L(21)

2009. jan. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szia! A gonorreát mindenképp írjátok bele a levélben:))) Majd írd meg mi volt benne:)) és főleg mi történt utána:))) Várjuk a sztorit:)
2009. jan. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Ok nem hagyom ki:-)
2009. jan. 30. 18:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!