Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom azzal a lánnyal fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azzal a lánnyal fog dolgozni akivel megcsalt pár éve! Mit tegyek? Nyugodjak meg, vagy van okom idegeskedni?

Figyelt kérdés
Igaz, akor még alig jártunk. De mégis megtette és akkor a lány hívott fel engem:(. És most (igaz csak 2 hétig) 1 helyen fognak dolgozni, és a barátom szeret engem. Bármire megmernék esküdni. Már az eljegyzésnél tartunk lassan, csak mivan ha a csaj rámásik, és a barátom későn reagál? Vagy csak én izgulok? Pár éve megesküdtem, hogy megölöm, vagy legalábis helybenhagyom a csajt, de azóta se láttam, csak 1* de az buszon volt..:S. Mit tegyek? hogy legyek nyugodt? Vagy járjak a csaj nyomában? MIT TEGYEK??:\'(
2008. aug. 3. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne járj a csaj nyomában, és ne ruházd meg, az eléggé méltóságon aluli. Nem mondom azt se hogy ne idegeskedj, minden férfiban benne van a vadászösztön. Amikor először félrekefélt, azt hogy derült ki? Megmondta neked? Vagy csak úgy rájöttél? Ha történik valami, akkor szerintem most is meg fogod tudni, vagy rájössz, vagy lebukik, vagy bevallja, vagy a csaj majd megint köp. Egyenlőre csak várj. Egyik szemed nevet a másik pedig figyel:)))) És próbálj meg bízni a pasidban..ha már egyszer hozzá akarsz menni.
2008. aug. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nemfeküdtek le. Ez az ok amiért megbocsájtottam. Csak mégis, tette nekem a szépet, és közben a csajjal találkozgatott. Otthagyta anno nálla a telefonját és a csaj megnézte az üziket, és felhívott, hogy mi jogon írok a barátjának olyan üzenetet, hogy szeretem stb... És aztmondta, hogy majd 3-an megbeszéljük. ez volt 3-4 éve. De ezt soha de soha nemfelejtem el...
2008. aug. 3. 19:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ne járj a nyomában, de én sem lennék nyugodt. A legjobb az lenne ha tekintettel lenne a barátod a történtekre és elvből nem dolgozna vele együtt. Nem tudom ez mennyire megoldható. Ha ez 3-4 éve volt akkor talán esélytelen már a dolog, de az ördög sosem alszik. Mindenesetre ne lássa a lány hogy te mennyire féltékeny vagy még rá. Legyél sűrűn a barátod közelében de ne feltűnően, és mutassátok meg mennyire szeretitek egymást. Talán akkor észre veszi hogy esélye sincs. De ne alázd meg magad jelentekkel, vagy leskelődéssel.
2008. aug. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Alattomos kiscsaj lehet. :D Mindenestre ne parázz. Bízz a barátodban. Egy hét, ennyit kibírsz. :) Persze, jogosan aggódsz. Meg is értem. De, ha hazudik neked a barátod a későbbiek folyamán és csapja a csajnak is a szelet, az előbb-utóbb úgyis kiderül. Reméljük előbb, mint utóbb.
2008. aug. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy "későn reagál"? Ilyen nincs. Ez nem mentség, az tuti. Szerintem nincs miért izgulnod: két lehetőség van, vagy megcsal vele (és akkor nem kell sajnálni, hogy vége) vagy nem, és akkor megbízhatsz benne.
2008. aug. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
18%

Aggódni aggódhatsz.nem biztos hogyy a barátod megcsal de az sem biztos hogy nem teszi meg.

A pasik olyanok hogy akkármennyire szertik a barátnőjüket egyszer félrelépnek.

Az én barátom is megcsalt hiába mondta hogy szeret könyörgött hogy ne haggyam el de nem tudtam megbocsátani neki pedig több mint 1 évig voltunk eggyütt. :(

2008. aug. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bízzál a barátodban,ha ő is annyira szeret téged,mint te őt,akkor nem lesz olyan,hogy "későn reagálna"(bár ez érdekes megfogalmazás így),mert esélye se lesz a lánynak nála(újra).Ha meg mégis történne valami,akkor meg ne sajnálj szakítani vele.Persze azért figyelj oda közben.
2008. aug. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A csaj nemhiszem, hogy tudja kivagyok, mert nemlátott minket együtt. Amugy anno párhuszamosan voltunk a csajjal a barátomnak. De kihisztiztem, hogy velemlegyen. 5 éve vagyunk együtt, 3 éve történt az eset. de az első 2 év nemvolt nagy kunszt. Könyörögten, hogy arra a 2 kis hétre hagyja ott a munkát (mert a barátom csak nyári munkára van ott a csaj végleg)de nemakarja, pedig nem is voltunk sehol..:( dolgozzon, tőlem dolgozzon, e ne vele, ez nagyon fáj, akor is és most is..
2008. aug. 4. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!