Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Anál-szex belső aranyérrel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anál-szex belső aranyérrel lehetséges? SOS!

Figyelt kérdés
Belül aranyerem van 1-2 éve, ki szerencsére nem jön, de a párommal már régóta vágyunk rá! Merjem vagy ne? Segítsetek, aki volt már hasonló helyzetben, kérem írjon! Már nagyon be van pörögve rá, nem merem visszautasítani. Egyszer kijött az aranyerem, az borzasztó volt. Most éppen a "határnál" van, de ki nem jön. Mi legyen?
2011. ápr. 2. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én nem vállalnám be semmi pénzért.
2011. ápr. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jujj hát igy bizony nehéz a választás. Én benne vagyok az análban, de nincs aranyerem. Ha lenne nagyon meggondolnám és szerintem nem vállalnám be. Szerintem igy ne csináld. 24/L
2011. ápr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Semmiképp sem vállalnám be, aranyérrel meg pláne nem!
2011. ápr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
fájni fog...
2011. ápr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Óvatosan, sok síkosítóval és akkor mehet.
2011. ápr. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, még síkosítóval sem szabad! Nemcsak, hogy kihozza az aranyeret, de akár elpattanhat egy, vagy több ér, és vérfertőzést is kaphatsz! Sajnálom, de az anál szex egyik legfontosabb szabálya, hogy aranyérrel tilos!
2011. ápr. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nehogy megpróbáld!!!! csak rosszabb lesz..sajnálom, de erről le kell mondanotok.....
2011. ápr. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na, kipróbáltátok?
2013. ápr. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!