Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Férjem, ill. a család barátjár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem, ill. a család barátjáról mindenki állítja hogy a férfiakat kedveli. 4 éve ismerjük, barátnője nincs, most pedig felfedeztem férjem képét a telefonjába. Férjemmel 16 éve vagyunk együtt, ő is ki van akadva. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. márc. 23. 23:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez majdnem ugyanolyan, mintha egy nő telójéban találtál volna a férjedről képet. Most legalább kiderült, hogy a család barátja tényleg meleg. Végülis ebben még semmi rossz nincs, csak épp a férjed tetszik neki. Nem viszem, hogy közétek tudna állni, hisz a férjed téged szeret, te meg őt. Előbb-utóbb rá fog jönni, hogy ti rájöttetek a dologra és a szégyentől úgysem fog betolakodni a családi életbe.
2008. márc. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért sztem ez nem ilyen egyértelmű... nekem is van kép a telefonomban a barátaimról, barátnőimről, nem kell ahhoz melegnek ill leszbkusnak lenni. (am én lány vagyok) Az előző hozzászólóval nem értek egyet, hogy ez éppolyan, mintha egy nő telefonjában találta volna a képet, mert ha a férjed hetero, akkor akármiylen pasi is ez a barát, semmi esélye nincs akkor sem, ha ő maga Brad Pitt. Ellenben ha egy nőé lenne a teló, akkor azért lehetne féltékenykedni.

Én azt mondom, hogy ne csináljtaok semmit, én nem kakadnék ki rajta. Ha esetleg tényleg meleg és a férjedet akarja, akkor sincs esélye gondolom. Meg ez amúgy is csak belemagyarázás olyanba, amiről konkrétat nem is tudtok.

2008. márc. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szóval azt elfelejtettem leírni, hogy a kép háttérképként volt feltéve. Egyébként azzal tényleg nem lenne gond, hogy meleg a srác, csak ne a férjemet akarja. Végül is nincs esélye, csak azért így nap mint nap látni elég gáz. Kicsit furcsa is egyébként a beszólásai, a nézése, szóval nem tudom mit tegyek. Megbántani se akarom, habár megkérdeztem tőle, hogy szerelmes vagy a férjembe? Tök zavarba jött.
2008. márc. 24. 07:12
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha háttérképnek van a telojába akkor valoszinüleg tényleg akar tőle valamit. De mivele a férjed szeret téged és heteroszexuális ezért a srácnak semmi esélye aférjednél. amit elöbb utóbb be is fog látni. Biztosan neked is volt már plátói szerelmed. elöbb utóbb talál magának valakit aki hozzá valo. Amugy meg ne bántsátok meg sem azzal h a férjedbe szerelmes se azzal h meleg. egyszerüen ha találkoztok vele akkor mutasátok h milyen boldogok vagytok, mennyire szeretitek egymást és túlteszi magát majd a férjeden
2008. márc. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

Először is szeretnék gratulálni a hülyeségedhez.

Egyrészről mi a fenét kerestél te a telefonjában, de hamár felfedezted, akkor miért kellett elmondani a férjednek??? Akkor lettél volna korrekt, ha vele beszéled meg.

Hogy mit tegyél? Mostmár semmit. Dőlj hátra és élvezd, ahogy egy barátság tönkremegy a hülyeséged miatt. Gratulálok.

2008. márc. 25. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
77%
már bocs de ez milyen barátság??szerintem jól tetedd hogy szóltála férjednek én is ezt tettem volna!az előző hozzá szólónak meg annyit hogy gondolkodjon egy kicsit!!ha ő kerülne ilyen helyzetbe mit tennél!?? biztos nem piros pacsiznál az ílletővel!!! ilyet még tönkre teszi a barátságot:P áááá
2008. márc. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
24%
Szerintem nincs azzal semmi baj ha valaki meleg. Allitom hogy barmelyik hetero ferfi szivesen kiprobalna egy masik ferfival. Ez egy uj elmeny lenne a szamara. Egyebkent en mar kiprobaltam es isteni dolog.
2008. márc. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
71%

ez az embert lehet 4 éve él együtt azzal a tudattal, hogy akit szeret(ne), akihez vonzódik, az nem lehet az övé. 4 éve kezeli úgy ezt a dolgot, hogy ti nem vesztek észre belőle semmit. Mert még így is fontos neki a barátság, a kapcsolat közöttetek. Le a kalappal elötte, hogy bírt így létezni. Kevesen tudnák ezt így végigcsinálni. (ha lány lenne, salátává zokogott szerelmes regényt lehetne írni a történetből)

Ezt zúztad szét. Szégyeld magad.

2008. márc. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!