Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nagyon elkeserít a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elkeserít a barátom teljesítménye! Nagyon gyorsan elmegy! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már több mint egy éve lefekszünk egymással a barátommal, de ő még mindig csak jó ha 5 percig bírja(mind a ketten elsők vagyunk egymásnak)!Engem ez nagyon elkeserít, az elején még nem zavart mert azt gondoltam majd belejön, de egyre rosszabb, már nem is kívánom őt és nincs is kedvem lefeküdni vele mert tudom, hogy semmedig sem tart az egész!Utána nagyon bunkó vagyok vele pedig tudom, hogy nem kellene, de nagyon elkeserít!Szeretem őt, de tudom, hogyha ez nem változik nagyon gyorsan vége lesz a kapcsolatunknak!Pedig én nagyon igyekszem, de már belefáradtam az örökös csalódásba!Kérlek segítsetek!
2008. ápr. 3. 23:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Beszéltetek róla? Gondolom azért ő igyekszik, hogy ne így legyen. De ahhoz te is kellesz. Segítened kell neki, nem bunkózni utána. Azzal csak szegényben gátlásokat ébresztesz, és minden aktus előtt aggódni fog, ami még hamarabbi elmenetelhez vezet. Együtt kell javítanotok a dolgon. Dugja be, egyelőre csak ennyi. Aztán szép lassan kezdjen el mozogni, ha érzi, hogy necces, álljatok le. Hidd el, javulni fog idővel, de akarni kell. Vannak továbbá ilyen tanfolyamok is. Esetleg megpróbálhat egy olyat. Egyáltalán nem ciki, sokaknak probléma ez. Vhol el kell kezdeni.
2008. ápr. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2008. ápr. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Beszéljétek még és alkalmazzátok a taktikákat. Te sokat nem tudsz tenni, ez rajta múlik inkább, te csak támogatni tudod és türelmes lehetsz mert azét idő, mire ez változik ha nagyon is akarja.
2008. ápr. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát nekem 3 fiúból 2-vel ugyanez volt. Az, hogy szakitassz vele azért sem jó megoldás, mert nagyon sokan nem birják sztem. :D

Tanulni kell. Nem tudom a barátod hogy gondolkodik erről, de mindent meg kell tennie. Mert ha még nem is akar ezen változtatni az régen rossz. Vannak gyakorlatok erre a neten... Nézzetek utána.

És beszélj vele.

És egyébként mi van az aktus után? Ő nem elégit ki téged máshogy?

Mert tudom én is, hogy ez az 5 perc csak arra jó, hogy teljesen felizgulj.

2008. ápr. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Én igenis türelmes voltam, de ez már több mint egy éve így megy és én belefáradtam!Próbáltam segíteni neki, de így sem ment!Hiába beszéltük meg ezerszer nem hatott!Én már tanácstalan vagyok!Én úgy érzem mindent megtettem!És én az elején kedves voltam türelemes, de ez már nem megy!
2008. ápr. 4. 12:53
 6/11 anonim ***** válasza:
mondd neki,hogy előtte lévő nap,vagy pár órával a találkátok előtt verje ki magának.
2008. ápr. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Gyakorlonia kéne.. Nekünk is igy volt a volt barátomnál h 5 perc alatt elment deh olvasgattunk neten és ott olvastuk h lehet olyat h amikor érzi h elmegy akor kicsit visszatartja lehet probálkozni pisilésnél elöbb h megszakítja a pisilést aztán tovább engedi és egyszer belefog jönni a volt barátom is belejött és több mint 2 óráig bírta:D szoval hajráá:D
2008. ápr. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az is egy jó megoldás, hogy ha tudja, hogy este valószínüleg szeretkezni fogtok, akkor előtte délután, amikor te nem vagy vele 1x-2x maszturbáljon. Utána már veled tovább fogja bírni. Sok sikert.
2008. ápr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Szexeltetek már egyáltalán egymás után többször?? Nem hinnem,hogyha kis pihi után újra szexelnétek is elmenne rövid időn belül...

Hidd el nem fog...

2008. ápr. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha még fiatal, akkor van rá esély,hogy csak azért megy el hamar. Ha öregszik bírni fogja. Mondjuk én voltam együtt 36 éves emberrel, és soha nem kellett neki 1 perc, elment... Nem ezért, de szétmentünk. Bár, ez is közre játszott. Most 39, még mindig nincs normális kapcsolata, holott családja kéne már,hogy legyen. Szóval,mellette nem volt sexuális életem... Van egy ismerősöm, vele nem voltam, ő 38 éves és folyton ott hagyják a nők. Róla hallottam,hogy azért, mert nem jó a sexben.
2008. ápr. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!