Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nagyon elkeserít a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elkeserít a barátom teljesítménye! Nagyon gyorsan elmegy! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már több mint egy éve lefekszünk egymással a barátommal, de ő még mindig csak jó ha 5 percig bírja(mind a ketten elsők vagyunk egymásnak)!Engem ez nagyon elkeserít, az elején még nem zavart mert azt gondoltam majd belejön, de egyre rosszabb, már nem is kívánom őt és nincs is kedvem lefeküdni vele mert tudom, hogy semmedig sem tart az egész!Utána nagyon bunkó vagyok vele pedig tudom, hogy nem kellene, de nagyon elkeserít!Szeretem őt, de tudom, hogyha ez nem változik nagyon gyorsan vége lesz a kapcsolatunknak!Pedig én nagyon igyekszem, de már belefáradtam az örökös csalódásba!Kérlek segítsetek!
2008. ápr. 3. 23:08
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Igen csináltuk már egymás után többször, és ez régen hatásos volt!De mostanába már ez sem segít!Hiába csináljuk többször ugyanolyan gyors!Ezért vagyok nagyon elkeseredve!És mindig szokot gyakorolni is!Van amikor közvetlenül előtte miközbe fürdik, de ez sem segít már, pedig régen segítet!
2008. ápr. 12. 10:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!