Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A szülés után a szex rosszabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szülés után a szex rosszabb lesz?

Figyelt kérdés
2006. okt. 27. 22:16
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
13%
Igen! mer még mikor nem szültél gyereket eléggé szűk a hüvej már akinek de ha 1 gyerek kijön a hüvejeden nagyon ki tágul és van akinél nem húzódik vissza és elég nezém még 1 elég nagy himveszőnek is egy ekkora hüvejt kielégiteni
2007. jan. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim válasza:
82%

Dehogy!

a hüvely fala nagyon rugalmas! Izom, amit edzeni és karbantartani lehet-és kell is egy Nőnek! Ha nem hanyagolja el, akkor a szex SOKKAL jobb is lehet!

2007. ápr. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
78%
Nekem sokkal jobb lett ! Szekszuálissan érzékenyebb lettem .De egy kis hüvelytornával biztos lehet javíttani a dolgon.Na meg az se mindegy hogy menyire varják össze a hüvelyt szülés után.
2007. máj. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim válasza:
94%
Hát nem tudom, nekem jobb lett. Szerintem ez teljesen változó.
2007. jún. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
97%

Nem is olyan régen szültem meg a kislányom a sex csodálatos,sőt...de ha éppen nem éri el a szülés utáni állapotot a nemi szerved akkor van intim torna is.

Segíthetsz rajta

2007. júl. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
90%
Én meg kérdeztem anyut és azt mondta, h nem lett jobb! Pedig van egy öcsém is... (3 év van köztünk) Szerintem ez változó!
2007. szept. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
21%
Nälunk jobb lett a szex mindkčt fčlnek föleg a nö rčszčröl let csodälatos
2008. júl. 17. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
5%
szülés után a sex tágabb lessz
2010. jan. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim válasza:
94%
Nekem sokkal jobb lett!
2010. febr. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim válasza:
21%

Hát hidd el sokkal rosszab lessz gondold el egy gyerekfej jőn ki rajta és aztán egy kis futykoske kellene járhon benne én mint apuka buszkén ki jelntem amiota szűlt aza szony azóta igen is roszeb lett a sex.

Legalábbis szerinte.

:P

2010. ápr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!