Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Srácok! Ti belemennétek abba,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti belemennétek abba, hogy egy másik srác leszopjon benneteket, ha úgy adódna?

Figyelt kérdés

Persze a kérdést most a nem melegeknek szánom, én nem titok, meleg vagyok, csak voltam már olyan szituban, hogy nem tudom eldönteni egy heteróról, hogy csak hülyéskedik, vagy próbálkozik-e. :)


Szóval, ha nem lenne következménye, és csak a két szereplő tudna róla, elfogadnátok? (csak egy kis közvéleménykutatás). Tudom, lesz sok fúj, meg sok naná :) kiváncsi vagyok az eredményre. kb. 40 válaszig várok... Kiváncsi vagyok, hogy ez a "kanosság függvénye" (azaz ha nincs más akkor jó a szamár is alapon), avagy mégse... :)


Hajrá!! :D igen nem? kritériumok?



#meleg #leszop egy srác #lecumizik
2013. júl. 17. 19:45
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/228 anonim ***** válasza:
65%

"De most komolyan... ez kiakaszt, akik írtak, hogy benne lennének, ti heterónak hiszitek magatokat?"

Én igen, mert a nőkhöz vonzódok szexuálisan, a férfiakhoz meg nem. A két dolog között nem feltétlen van összefüggés.

2013. júl. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/228 anonim ***** válasza:
67%

21/21 Időpont tegnap 20:31


Tehát te azt hiszed, hogy aki a nőkhöz vonzódik, de férfiakat szopat meg dug, az is heteró, mi?

Csapd fel a google-t és olvass utána a szó jelentésének, barom.

2013. júl. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/228 anonim ***** válasza:
89%

simán.

vékony legyen és fiatal

2013. júl. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/228 anonim ***** válasza:
90%

09:48

Nem érzem magam baromnak, inkább te gondolkozol sémákban.

Egy hetero is el tud élvezni a saját kezével, pedig nem gerjed rá szexuálisan. Vannak mindenféle segédeszközök is, amikkel szintén működik a dolog, még ha nem is vagy fetisiszta. Ha ezekkel működik, akkor egy másik ember kezével vagy szájával is, ha nem blokkolsz le olyan dolgokon, hogy nagy az orra, kövér, csúnya, pattanásos, esetleg veled azonos nemű.

Szóval én nem látom a problémát a fenti kijelentésemben.


De rákerestem:

"A homoszexualitás a szexuális irányultság egyik fajtája, amikor egy személy érzelmi és szexuális vonzódása kizárólag vagy főként azonos nemű emberek felé irányul."

Az érzelmi és szexuális vonzódást följebb kitárgyaltam, és még felhívnám a figyelmedet a "főként" szóra.

2013. júl. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/228 A kérdező kommentje:

Gyerekek nem erről szól a kérdés:


De egy dolgot higgyetek el nekem, mivel én "érintett" vagyok a témában, elég sokat olvastam erről a dologról.


Először is hiába osztották fel a szexuális beállítottságot:


Heterora, és homo-ra, később rájöttek, hogy kell a bi... is .. De ez még így is kevés, rettentő sok aspektus van.... Nem akarok ebbe belemenni, de attól mert valakinek jól esik az, hogy leszopja egy srác, attól még nem lesz meleg...


Van olyan hetero, akit ez irritál, van akit semlegesen hagy, és van aki kipróbálja... Csak az arányokra vagyok kiváncsi :D

2013. júl. 19. 20:46
 26/228 anonim ***** válasza:
91%

igen belemennék,

az első is így történt,és jó emlék-tehát optimistaként állnék a dologhoz azaz hátha jó lesz ez is.

2013. júl. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/228 A kérdező kommentje:

Eddig ezeket (és a leveleket számítva) 19:4 :D


Azaz eddig durván számolva 18%. Az nem is rossz arány :D

2013. júl. 21. 14:49
 28/228 anonim ***** válasza:
86%
Azt mondják jobban szopnak a melegek, így adnék egy esélyt egy srácnak, hogy tudjam igaz-e. Persze az a kérdés felállna-e. Azonban kétlem h lesz ilyen lehetőségem:(
2013. júl. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/228 anonim ***** válasza:
83%
Engem is leszophatnál.
2013. júl. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/228 anonim ***** válasza:
91%
Nem vagyok meleg de belemennék
2013. júl. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!