Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Srácok! Ti belemennétek abba,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti belemennétek abba, hogy egy másik srác leszopjon benneteket, ha úgy adódna?

Figyelt kérdés

Persze a kérdést most a nem melegeknek szánom, én nem titok, meleg vagyok, csak voltam már olyan szituban, hogy nem tudom eldönteni egy heteróról, hogy csak hülyéskedik, vagy próbálkozik-e. :)


Szóval, ha nem lenne következménye, és csak a két szereplő tudna róla, elfogadnátok? (csak egy kis közvéleménykutatás). Tudom, lesz sok fúj, meg sok naná :) kiváncsi vagyok az eredményre. kb. 40 válaszig várok... Kiváncsi vagyok, hogy ez a "kanosság függvénye" (azaz ha nincs más akkor jó a szamár is alapon), avagy mégse... :)


Hajrá!! :D igen nem? kritériumok?



#meleg #leszop egy srác #lecumizik
2013. júl. 17. 19:45
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/228 anonim ***** válasza:
15%
A meleg az hő,ti csak simán b....uzik vagytok :D
2013. aug. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/228 anonim ***** válasza:
92%
Én már csináltam is, és nagyon jó :) És hogy a kérdésre válaszoljak: Simán, sőt, utána én is őt.
2013. aug. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/228 anonim ***** válasza:
95%

túlestem rajta a minap, de ő nem hagyta, hogy én is megtegyem neki.

az élvezeti értékből csak ez vont le egy keveset.

2013. aug. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/228 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon úgy tűnik, hogy te szeretnéd valakin ezt kipróbálni. :o

de nem értem mi a baj a melegekkel, hogy a heteróknál próbálkozol

2013. aug. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/228 A kérdező kommentje:

pl. hogy kevesebben vannak? :)

Másrész senkire sincs ráírva, hogy éppen hova "sorolható"

harmadrészt a társadalom jelenlegi állását tekintve felvállalni ezt a tényt elég rizikós :)

egyébként semmi baj a melegekkel, (jó egy két dolog engem is zavar, de az magánügy :) )

2013. aug. 8. 23:36
 36/228 Vad-Ász ***** válasza:
72%

NEEEEM

Fúúúj!

2013. aug. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/228 A kérdező kommentje:

Hát erre az eredményre nem számítottam, az eddig beérkezett kommentek és levelek alapján fele-fele! az arány. .. Nem viccelek, jó egy több levél van a NEM oldalon.


Szóval úgy döntöttem nyitva hagyom még ezt a kérdést, tekintve hogy ilyen eredményekre KORÁNTSEM számítottam...

2013. szept. 6. 11:46
 38/228 anonim ***** válasza:
90%
simán belemennék :D
2014. febr. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/228 anonim ***** válasza:
74%
Itt van olyan válasz, amit nem pontoznak le?! Ha nem, akkor nem!
2014. febr. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/228 anonim ***** válasza:
92%
Sokszor hallottam, hogy a fiúk jobban szopnak. És azt gondolom, hogy ha csak én és ő tudna róla (és nem ismerős lenne, mert akkor már nincs titok) akkor belemennék 1x. Egyszerűen érdekel. Persze lehet, hogy nem is állna fel, de érdekelne. Azonban még nem volt ilyen helyzet az életemben, de még csak 24 vok szóval van időm.
2014. febr. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!