Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy jobb legyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy jobb legyen szülés után a szex? Még mindig fáj a gátseb, de csak szex közben.

Figyelt kérdés
Mikor gyógyul meg? 8 hete szültem,már többször próbálkoztunk, néha igazán fáj. Meddig tart ez?
2008. jún. 28. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Néhány hét és ez teljesen el fog múlni. Bár a gátsebet én még évek múlva is éreztem, de nem fájt.
2008. jún. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos elég változó, hogy kinek mikor múlik el a gétseb fájdalom szülés után. Ha továbbra is rendesen kezeled, akkor lassan rendbe kell jönnie. Van olyan, akinek szülés után az első szex nem fáj, van akinek meg annyira, mint pl neked :-(
2008. jún. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom mondani, hogy 8 hónappal szülés után már nagyon jó volt :) Mivel én - hogy, hogy nem - egyedülálló lettem már terhesen, és a fiam nyolc hónapos volt, amikor újra kapcsolatom lett, de hát az isteni volt :D
2008. jún. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a szülés után 14héttel szexeltem először,de az már nagyon jó volt. A páromat addig is persze kényeztettem majd minden nap :)
2008. júl. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!