Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » MA volt az első és nem sikerül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MA volt az első és nem sikerült 35-40perc után elmennem mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
z elején akkora volt az izgalom hogy nemállt fel sem de utána kikapcsoltam csókolóztunk és felállt. behelyeztem misszionáriusban először toltuk, 20 perc a lány elment énnem, utána 20perc lovaglás a lánynak megint sikerült nekem nem. alig éreztem hogy bent van a hüvelyében a péniszem, lehet azért van mert sokat önkielégaítettem anno? vagy csak ráfeszültem h miért nem megyek el vagy csak azért mert ez az első alkalom? kérem segítsen bárki aki tud kétségbe avgyok esve :( 18/F holnap lesz a második közös szexünk már vékonyabb óvszert vettem, remélem így sikerülnie fog. sztem az volt a baj hogy rágörcsölhettem arra hogy nem tudok elmenni és nem is következett be, volt már vki hasonló cipőben??
2013. aug. 8. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
És ez miért baj?A végén legalább kicsaptad,segítettél magadon?
2013. aug. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem sajnos, a lány által szeretnék elmenni
2013. aug. 8. 12:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne verd ki az előtte lévő pár napban
2013. aug. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát ez elég érdekes így. Nagyon hangulatfüggő az egész. Azért nem érezhetted , mert lehet túl vastag volt. Ne görcsölj Rá.

Viszont írtad , hogy az elején is voltak problémák... , majd ezzel a szóval fejezted ki magad "először toltuk" ... Ha igazán szereted a lányt , akkor ilyet nem írnál , másodszor pedig minél jobban szereted , annál nagyobb lesz az igalom , hamarabb elmész.

2013. aug. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát most nem vagyok egy 30 éves kifinomult uriember, sok mindenre megvan a szlengem és szeretem is őket használni, a lányt meg mindennéljobban szeretem, e felől biztosíthatlak! :D
2013. aug. 8. 15:48
 6/6 anonim ***** válasza:

Az óvszer engem is blokkol, de téged még a teljesítménykényszer is blokkol. Csak nyugi. a csaj szedjen tabit és ha a 20. után sem tudsz elmenni akkor aggódj. Belejössz te is. Van ez így, nálam is előfordult sok első alkalomnál.

30F

2013. aug. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!