Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ti mikor terveztétek a babát?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mikor terveztétek a babát?

Figyelt kérdés
Mi nemrég költöztünk össze, szerinte már tervezhetnénk, szerintem meg meg kellene várni a lagzit. Eljegyzés még nem volt, de tervben van. Ő viszont valami miatt most szeretne, gondolom, mert a bátyjának is most született gyereke. Én még elhúznám... titokban fogamzásgátlót szedni gondolom pofátlanság lenne, a megszakitás mennyire biztonságos? Végülis nem baj, ha becsúszik, de én elhúznám.

2013. aug. 30. 16:08
 1/7 anonim válasza:
56%
Szia! Párommal már együtt éltünk, amikor megfogant a babánk, de még nem terveztük, de jegyben jártunk. Megszakítással fogant meg :)! Nagyon boldogok vagyunk, hogy így alakult! Most lesz 13 hónapos a kislányunk :)Szerintem titokban ne szedj fogamzásgátlót, nem lenne szép dolog. Inkább beszéljétek meg ezt a babadolgot és jussatok közös megegyezésre.
2013. aug. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen meg kell beszélnetek. Ez az amit mindkettőtöknek akarnia kell, különben később sérelmeket okozhat. Mond el neki, hogy szeretnéd, ha előbb összeházasodnátok, mert ez neked, fontos, és még egy kis időre van szükséged.
2013. aug. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az nagyon gáz, ha úgy beszéltük meg, hogy megszakítással csináljuk, meg néha megengedem, hogy elmenjen bennem?
2013. aug. 30. 16:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Abban az értelemben gáz, ha te nem így szeretnéd, ha neked is így jó akkor miért lenne gáz? Ti döntésetek. Viszont, ha te esküvőt szeretnél előbb, akkor gáz, hogy mégis belementél.
2013. aug. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem feltétel az esküvő, csak az lenne a "normális"sorrend.
2013. aug. 30. 19:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem feltétel akkor igazából mi a baj? Időre van szükséged? Azt is megbeszélheted vele, hogy még ki akarod élvezni, hogy ketten vagytok. Mond el neki, hogy szeretnéd, ha minden szépen sorjában lenne, hogy legyen időd átélni mindent. Legyetek egy kicsit jegyesek, egy kicsit házasok és utána jöhet a baba.
2013. aug. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük, a megszakítás mellett döntünk, és akkor jöjjön, amikor akar. :)
2013. aug. 30. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!