Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek igaza van anyukámnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaza van anyukámnak?

Figyelt kérdés

A minap megkért, hogy ne öltözzek olyan "hivalkodóan", hogy őt idézzem, mert hogy mindenki megbámul, utánam fordul és ez milyen kellemetlen. A problémám azzal van, hogy szerintem egyáltalán nem öltözöm hivalkodóan, vagy kurv*ásan. Egyberuhákat hordok, amiknek megfelelő a hosszuk (nincs kinn se a mellem se a seggem), feltűzöm a hajam, felveszek egy szolid magassarkút mégis mindenki megnéz. Anyukám félt, hogy megtámadnak este az utcán mert hogy vannak "nagyon durva pasik" és hogy nem kéne így öltöznöm, meg "farmerben és pólóban is ugyanilyen csinos vagyok". Most tényleg nem öltözhetek nőiesen, mert megerőszakoljanak az utcán?


19/L


2014. ápr. 2. 00:14
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
*mert megerőszakolnak az utcán
2014. ápr. 2. 00:16
 2/20 anonim ***** válasza:
Képet tudnál mutatni? A ruházat érdekel, hogy még is mi az, ami szerinte kihívó. Egyszerű ruhadarabokat is linkelhetsz.
2014. ápr. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Hát én ahány tényleg hivalkodóan öltözködő lányt látok ilyen időben az utcán.. szerintem nincs miért aggódnia. Ha valaki képes egy másik embert megerőszakolni, annak aztán nem az a lényeg, hogy meddig ér a shortod.
2014. ápr. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
csak aki fosik attól hogy megerőszakolják és ezen töri a fejét azt fogják legvalószínűbben megerőszakolni ennyi erővel szerintem 6 után egy nőnek se kéne kittenie a lábát...:D
2014. ápr. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
ja és az lemaradt aki eléggé elszánt hogy megerőszakoljon egy nőt annak nem az fog számítani k..vásan öltözöl e csak hogy egyel több lyuk legyen rajtad mint rajta ;)
2014. ápr. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Ilyesmi ruhákat hordok:


[link]


[link]


[link]

2014. ápr. 2. 00:21
 7/20 anonim ***** válasza:
Szexis ruhák az ilyenek, de nagyon messze van a kvástól :D
2014. ápr. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
19 vagy mondd neki h felnőtt nő vagy és azt hordasz ami jólesik és persze nyugtasd meg h óvatos vagy meg mittom, hogy ne paraszt legyél de értesd meg vele h mibe szóljon bele.
2014. ápr. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom...
2014. ápr. 2. 00:25
 10/20 Say My Name ***** válasza:
92%
Egyáltalán nem durva ilyen ruhákban járni tavasszal-nyáron. Inkább az a probléma, hogy 2014-ben Európában felmerül az, hogy megerőszakolnak egy nőt ha nem takargatja magát mint egy muszlim nő. Szerintem simán hordhatsz ilyen ruhákat, csak sötétedés után kerüld a zűrösebb környékeket.
2014. ápr. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!