Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek igaza van anyukámnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaza van anyukámnak?

Figyelt kérdés

A minap megkért, hogy ne öltözzek olyan "hivalkodóan", hogy őt idézzem, mert hogy mindenki megbámul, utánam fordul és ez milyen kellemetlen. A problémám azzal van, hogy szerintem egyáltalán nem öltözöm hivalkodóan, vagy kurv*ásan. Egyberuhákat hordok, amiknek megfelelő a hosszuk (nincs kinn se a mellem se a seggem), feltűzöm a hajam, felveszek egy szolid magassarkút mégis mindenki megnéz. Anyukám félt, hogy megtámadnak este az utcán mert hogy vannak "nagyon durva pasik" és hogy nem kéne így öltöznöm, meg "farmerben és pólóban is ugyanilyen csinos vagyok". Most tényleg nem öltözhetek nőiesen, mert megerőszakoljanak az utcán?


19/L


2014. ápr. 2. 00:14
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Hát szóltam neki de itt aggódik. Meg bánt, hogy ilyeneket mond hogy miért öltözök hivalkodóan... Most nem tehetek arról ha megnéznek, nem akarok zsákot húzni magamra, és amúgy sem hordok farmert mert nem szeretem...
2014. ápr. 2. 00:25
 12/20 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm a válaszokat :) Kicsit azért megnyugtattatok
2014. ápr. 2. 00:26
 13/20 anonim ***** válasza:
Ha téged nem zavar az, hogy megbámulnak, akkor felesleges máshogy öltözködni, mert aki meg akar erőszakolni, vagy bántani, zaklatni akar, vagy akármi, annak úgysem fog számítani, hogy miben vagy.
2014. ápr. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Hidegen hagy ki néz meg ki nem néz meg. Én egyszerűen szoknyában érzem jól magam.
2014. ápr. 2. 00:28
 15/20 anonim ***** válasza:

Vannak ennél durvábbak is. Amit kifogásolhat, az az, hogy sokat mutatsz a lábadból.

Fentebb azt írták, hogy aki alapból meg akarna erőszakolni, annak nem számít a ruha. Én erre azt mondom, hogy pont a hivalkodó ruha növeli az esélyét, hogy bekattan a tag. Persze, ha valakinek ez a célja, nem számít a ruha, de aki éppen a határon táncol, csak egy kattanás kell neki, egy kis inger, amit lehet, hogy pont a te látványod ad meg neki. Egész nap kapja az ingereket, mert sokan mások qrvásan öltözködnek, és a te szolidabb öltözeted lesz az utolsó csepp a pohárban.


Visszatérve. Vannak ennél durvábbak is, de túl későn ilyenben már ne mozdulj ki.

2014. ápr. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nem azért bámulnak meg mert k**vás vagy hanem mert csinos. Ebben önmagában semmi rossz nincs. De tök mindegy hogy öltözöl, szerintem se mászkálj este egyedül vagy zűrös környéken. Nem akarlak megijeszteni, de nem árt elővigyázatosnak lenni. Anyukád csak félt, de tényleg nem a ruhától függ az ilyesmi. Előttem emlegették a muszlim nőket, sokuknak tényleg nagyon kevés látszik a testéből, mégis sok arab országban magas a rendszeresen megerőszakolt nők száma.
2014. ápr. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 strikeman ***** válasza:
Ezek a ruhák szerintem tök jók, izlésesek és tényleg nem rib.ncosak. Arról meg nem tehetsz, ha túl szép vagy :)
2014. ápr. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

Szerintem anyukád csak félt, én a helyedben megnyugtatnám!!!! És szerintem nagyon csinosan öltözködsz :)


19/L

2014. ápr. 2. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én kifejezettem értékelem, ha egy nő nem farmerban jár, hanem szoknyában! Az azért nem baj, ha nem jársz egyedül este ilyenekben, de igazán semmi köze hozzá anyádnak szerintem. Egy csinos nő után meg megfordulnak. Főleg mert manapság olyan kevés nő hord szoknyát, ami nagy kár. Azért a hossza nem mindegy persze, főleg szeles időben...! ;)
2014. ápr. 2. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
nem a ruhával van a probléma, hanem azzal, hogy tele az utca antiszociális söpredékkel akik bármit megtesznek ha olyan kedvük van!
2014. ápr. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!