Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Elronthat egy kapcsolatot az,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elronthat egy kapcsolatot az, ha a nő nem néz ki elég jól?

Figyelt kérdés
Fiúk, ha valakit nagyon szerettek, tényleg van olyan, h nem számít a külső? A barátom, azt állítja h nem zavarja h kicsi a mellem és nincs kicsit nagyobb gömbölyű popsim.... holott tudom h eléggé oda van az ilyesmiért...ez szerintetek a későbbiekben nem fog visszaütni?...kicsit tartok tőle, hogy majd egyszer meg fogja unni a kis tökéletlenségeimet...és keres inkább egy olyat aki inkább ideálja ilyen szempontból....vagy nem annyira fontos az ilyesmi nálatok, mint ahogy ez be van állítva?
2014. máj. 29. 23:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ha szeret akkor nem

amikor ezek felmerülnek ott már érzelmi gondok vannak

2014. máj. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Bárhogy nézel ki azt lehet nagyon szexisen tálalni, nekem is van jópár hibám, de ilyen kérdés fel se merül bennem.. különben is, könnyü szexisnek lenni, ha kifogástalan mindened, az az igazi nő aki ugy is tud ellenállhatatlan lenni, hogy nem is néz ki tul jól. Viccen kivül, legyen nagyobb önbizalmad, legyél csinos, olyan ruhákat hordjál ami előnyös, és legyél elégedett önmagaddal, hogy azt sugározd magadról hogy én egy jó nő vagyok, mert mindenki jó nővel akar járni. Nekem kicsit sok az önbizalmam, jól nézek ki, okos vagyok, csinos vagyok, sikeres vagyok..nálam jobb nő nincs.. igy gondolkozzál magadról. Az önbizalomhiány elronthatja a kapcsolatot, de az hogy ki hogy néz ki az nem..
2014. máj. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez szerintem rólad is szól, te sem van ezek szerint elégedett magaddal. Ahogy olvasom neked tök jó alakod van... nincs nagy feneked? Hát kicsit eddz rá! Annyiféle fenék edzés van amik nem is olyan nehezek. Ha edzel a fenekedre rendszeresen akkor izmosabb, ezáltal nagyobb lesz kicsit és persze, feszes, kerek... Hülye lesz otthagyni a pasi. Nem azért mondom ezt mert, ezt kell tenned, de a sport mindenképp segít majd a saját önbizalmadon is.
2014. máj. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tudom a sport. Szoktam nyáron, csak sajnos az akaraterőm is silány és télen mindig elhagyom magam....az önbizalommal meg nem tudom h csinálhatnám...nem találok olyan ruhákat amik jól állnak annyira, mert nagyon csöszött alakom van, arról meg nem is beszélve hogy 150 cm vagyok...és mégsem mehetek mindenhova 12 cm-es magassarkúban...
2014. máj. 29. 23:32
 5/11 anonim ***** válasza:
150cm vagy az tök jó, nekem személy szerint bejönnek az alacsony nők, pedig én középmagas vagyok. Szerintem is te jól nézel ki és tényleg csak te nem érzed magad annak. Akaraterőőőő!!!! Fontos!!! Heti 3 napot jelölj ki mint az igazi gyúrósok. ezen a 3 napon te edzeni fog 20-30 percet! Rakd ki a ruhás szekrényed belső oldalára! :D Menni fog, én szurkolok neked!
2014. máj. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
aranyosak vagytok:) de pont az akarattal van baj...és mióta összejöttem barátommal még rosszabban megy...két hét után abbamarad...meg ugye ha ott vagyok náluk akkor ha nem eszek megbántom az anyukáját... meg mikor egymás mellett vagyunk, márpedig nagyon sokat vagyunk együtt, nem úgy jön az sem h lemnejek futni, vagy tornázzak....úgyh nem tudom valahogy sose jön össze h jó legyen...
2014. máj. 29. 23:55
 7/11 anonim ***** válasza:

Hidd el átérzem, ez sokszor engem is elbizonytalanít... Szeret, szeret, persze, csak a kis csipkelődések arról h kicsi a mellem...

Egyetértek az előttem szólókkal, eddz, sportolj: a fenékre is lehet gyúrni, sőt a mellizmodat is megemeli, ha arra is végzel gyakorlatokat. Ettől nem lesz nagyobb a melled, de mivel alatta az izom megerősödik, optikailag nagyobbnak látszik majd. Nem látsz majd eredményt egyik napról a másikra, de hidd el ez működik, ha rendesen csinálod.

Úgy vagy szép, ahogy vagy, ezt gondold. Így gondolkozz:elégedetlen vagyok? tudok rajta változtatni? ha tudsz, változtass, ha nem, ne törődj vele annyit, h elrontsa a napodat. :) Arra ne gondolj, hogy elhagyna ezért. Ne hagyd neki, legyél ellenállhatatlan. És ha mégis ez lenne (remélem, azért nem így lesz), gondold azt, h ő veszít azzal, ha téged elhagy... Mert igenis szuper nő vagy. Ez a hozzáállás! :)

2014. máj. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csak az a fontos, hogy ne legyen "rosszabb" a külsőd, mint amikor megismerted a párod. Amikor megismert, akkor tetszettél neki, azért jött veled össze. Inkább arra törekedj, hogy csinosabb légy. :) Jó frizura, csinos ruhák, DÖGÖS FEHÉRNEMŰK, és ha a popsid nem a legjobb, akkor járj le edzőterembe. :)
2014. máj. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja és ha a cicid nem tetszik, akkor miért nem csináltatod meg? :) 2hétig kellemetlen, utána észre sem veszed. :) Nekeem sem igazi és nagyon szép lett.
2014. máj. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Állítólag mikor megismert nem jöttem be neki....sőt mikor összejöttünk még akkor sem....majd mikor belém szeretett, csak akkor tetszettem meg neki...
2014. máj. 30. 00:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!