Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elronthat egy kapcsolatot a pénz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elronthat egy kapcsolatot a pénz?

Figyelt kérdés

Van egy srác, nagyon jól kijövünk, egyelőre csak flörtölgetünk, de szeretnénk komoly kapcsolatot egymással.

Mi anyagilag jobban állunk (bár ők laknak családi házban..mi panelben...), ez alatt azt értem, hogy korlátlan internet, autó, ha kell pénz kérek és adnak, ritkán mondják azt, hogy erre most nincs pénz. A srácnál sajnos nem így van, komoly házimunkát kell végeznie, ha pénzt akar kapni, dolgozni nem mehet, csak nyáron, mert tanul még (én is). Tönkretehetné ez a kapcsolatunkat, ha legtöbbször mondjuk nálunk lennénk, ennénk, én hívnám meg őt 1-2 helyre és én "drágább" ajándékot vennék neki? Engem nem zavar, hogy nem tud méregdrága étterembe elvinni vacsorázni, meg nem költ rám több ezer forintot, de sem a szüleim, sem a srác szülei nem néznék jó szemmel. A találkozásokat eleinte vagy a suliban oldanánk meg, vagy ha én megyek hozzájuk, mert a srácnak nincs bérlete, és sokat kellene gyalogolnia, hogy eljöjjön hozzánk. Hagyjam a srácot, vagy ennek ellenére lehet jó a kapcsolatunk?

(egy sráccal már tönkrement a kapcsolatunk a pénz miatt, mert rengeteget költöttünk rá, ő meg az egy tizedét sem, pedig ő megtehette volna! Ez annyit jelent, hogy névnapomkor egy szál virágot nem hozott, nőnapra sem, szülinapomra egy minimális ajándékot kaptam.)


2009. márc. 15. 08:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

Nem érzek mindent elsöprő szerelmet részedről, sőt...

Sajnos a pénz dominál, nem a szerelem, próbálj meg magadba nézni jobban, és változni, ha még tudsz, üdv, sok sikert!

2009. márc. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem akadály , ha elfogadjátok ezt a helyzetet akkor semmi probléma nem lehet belőle. A szerelmet nem befolyásolja szerintem. Ha valakit tiszta szívből szeretek akkor az lehet hajléktalan is. (szerintem)
2009. márc. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%

Látszik az írásodon, hogy a pénz totálisan beette magát a tudatodba... meg a szüleidébe is...


Ez a kapcsolat nem fog működni. Ő szegény, mint a templom egere, ti meg nem, ez látszani fog mindig amikor együtt vagytok. Őt bántani fogja ez. A szüleid nyílván nem nézik jó szemmel, hogy elhordod otthonról a zsét, amit megkerestek.


Suba subához, guba a gubához



25/f

2009. márc. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Sztem nem minden a pénz. Sőőt! Az én barátomék sem állnak vmi jól anyagilag, és többször van az h én hívom meg egy italra vagy sokkal többször ebédel nálunk, de ez engem cseppet sem zavar, én élvezem h fizethetek neki :)

Én is azt mondom, amit az előttem szólók... nem hiszem, h nálad a szerelem dominál.. :/

2009. márc. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy próbát megér.

Legalább kiderül h az előző után ennek is a pénz miatt lesz vége. (vagy arra fogjátok)

akkor a következőnél már a saját körödből válassz

2009. márc. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%

arra nem gondotal h milyen szarul fogja erezni magat h nem o veszi neked ezeket. Ferfiaknal van egy olyan "szokas" h ok tesznek meg mindent egy csajert ok halmozzak el ajandekokkal ok teszik jova a kapcsolatot. Az hogy egyszer 2 szer elhivod nalatok ebedelni adosnak fogja tartani magat veled szembe es el fog melyulni magaban es tonkre teheti a kapcsolatot is


de azert sok szerencset kivanok

24 fiu

2009. márc. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

A pénz tönkreteszi az érzelmeket.Te drága ajándékokról beszélsz,Ő meg rosszul fogja magát érezni,hogy nem tudja viszonozni és Te akarod kitartani.Nem lehet olyan programot csinálni,ami kevés pénzből is megoldható?

Ha csak pénzben gondolkodsz,minden kapcsolatod tönkre fog menni.A szerelmet nem lehet pénzen megvásárolni.

2009. márc. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%
Dehogy ronthat... épp ellenkezőleg, széppé teszi! Tapasztalatból beszélek... 20/F
2009. márc. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

A válaszokat visszaolvasva valószínűleg félreértettetek...nem vagyok egy pénzéhes lány, én jobban szeretek adni mint kapni, és az előző kapcsolatunknál az volt a probléma, hogy a srác KIHASZNÁLT minket anyagilag. Ezt szeretném elkerülni. Én szívesen vinném el a barátomat hetente egyszer pizzázni, de nem azért, hogy az orra alá dörgöljem, hogy nekünk van, neki nincs, hanem hogy kimutassam, hogy szeretem.

És ezért kérdeztem meg itt ezeket a dolgokat, mert nem szeretném megbántani őt.

Nem kell egyből lehurrogni. Tanácsot jöttem kérni, nem azért írtam ki a kérdésemet, mert unatkozom!!!

Jó lenne, ha ezt figyelembe vennétek. És a pénz nálam nem számít, de nem tehetek róla, hogy nekünk van, nekik nincs. Egyszerűen csak nem akarom, hogy emiatt rosszul érezze magát. Nem járok márkás ruhába, nem azért van menő mobilom, hogy felvágjak vele (imádok fényképezni és szép fényképeket csinál..és ezért van...), nem járok diszkóba, nem szórom el a pénzt értelmetlen dolgokra.

A "ha kell pénz, kapok" mondat arra vonatkozik, hogy elmegyünk havonta egyszer pizzázni, vagy meghívok 2-3 ismit dvd-zni stb.

2009. márc. 15. 11:54
 10/15 anonim válasza:
84%
Az én hozzáfűznivalóm csak ennyi: A PÉNZ MINDENT ELRONTHAT.
2009. márc. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!