Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek megalázó a szakítá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megalázó a szakítás után három hónappal SMS-t küldeni, hogy igen, hibáztam, és ő volt nekem az igazi és sajnálom, hogy így alakult?

Figyelt kérdés

Három hónapja szakítottunk, konkrétan azért, mert 1,5 év után a kapcsolatban elkényelmesedtünk, hagytuk ellaposodni,leginkább én voltam a hibás, mert nem csináltam kettőnknek programokat, nem ajándékoztam meg apró figyelmességekkel, amit minden nő elvár. Meg rám ömlött egy csomó sulis teendő, így keveset is találkoztunk, amikor találkoztunk akkor meg ültünk a szobában. Aztán találkozott egy sráccal, és egyből le is lépett vele, engem meg elhagyott. Azóta nem is beszéltünk, nem tudom, h mi van vele, lehet, h még azzal a sráccal van, mert eléggé beleesett, holott nem sokkal korábban még konkrétan azt terveztük, hogy összeköltözünk, mert annyira összeillettünk. Aztán szakított velem és mondta, hogy vele még jobban összeillik mint velem. Nem tudom, hogy azóta változott-e a véleménye.


Mivel még mindig nem vagyok túl rajta,(valamennyire túl vagyok, csak folyamatosan hiányzik, de nem is ez a lényeg) plusz ha nem követem el a fent leírt hibákat, akkor még mindig együtt lennénk, mert nekem ő volt az igazi csak sajnos elhanyagoltam, hagytam ellaposodni a kapcsolatot.


Szerintetek ciki/megalázó lenne, ha írnék egy SMS-t, hogy nagyon sajnálom ami történt, nekem ő volt az igazi és amennyire csak lehet, megbántam, hogy elveszítettem?

Nincs különösebb célom, csak kíváncsi vagyok, hogy mit reagál. A lényeg, hogy ez ciki lenne?


21F


2014. jún. 11. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Megalázó.

De miért is ne? Tök jót nevetnének az új sráccal, csináld!

2014. jún. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Megalázó SMS-t küldeni és rossz taktika is. Helyette tárcsázd fel és mondd meg neki, hogy szeretnél vele találkozni és beszélgetni.
2014. jún. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
smsnek semmi értelme inkább tali
2014. jún. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem csak a Te hibád. A másik fél is tud tenni érte. Nem egyből le kéne lépni másik pasival, mint egy k**va.
2014. jún. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 WFox válasza:
100%
Nehogy írj neki! Sz@rd le nagy ívben és legyél kemény csávó.
2014. jún. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Én kinevetnélek. Szerintem szánalmas ha valaki próbálja magát visszapitizni az exhez, akár nő, akár férfi. El kell fogadni, hogy vége és kész. Főleg, hogy ő hagyott el, és más pasi miatt. Mert még ha egyedül lenne azóta is... Bár akkor is szánalmasnak találnám. Én is 4 hónapja hagytam el a barátom mert már nem szerettem, pedig előtte itt is nagy szerelem volt, terveztünk összeköltözést, meg mindent. Egyedül vagyok azóta is, nem is beszéltünk, bár nem haragban váltunk el, de nincs miről csacsogni. Ha most kapnék tőle egy SMS-t, akkor jót mulatnék rajta. Annyit tudnék rá reagálni, hogy kinevetem. Semmi egyebet. És összemenne a kukija a szememben, a férfiassága megközelítené a nullát. Alulról.
2014. jún. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%
#6. akkor te egy elég kegyetlen nőszemély lehetsz, meg is érdemled hogy egyedül maradsz :D nem elég hogy dobod, még ki is nevetnéd a "nyomorát".
2014. jún. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Valóban az vagyok. Mindig is ilyen voltam, valószínűleg ez már nem is fog változni. Nem tudom magam emiatt rosszul érezni egy percig sem. Ettől függetlenül nem hiszem, hogy egyedül fogok maradni, legalábbis olyankor, amikor én nem akarok egyedül lenni. Az más kérdés, hogy most kifejezetten jól esik. És ha valaki iránt nincsenek érzelmeim, de ő próbálja visszateperni magát hozzám igenis jóízűt tudnék nevetni. Ez van. :)
2014. jún. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 PearlDiver ***** válasza:
100%
Ha a méltóságodat megőrizve fel tudod venni vele a kapcsolatot, egy próbát talán megér. De sok reményt ne fűzz hozzá.
2014. jún. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!