Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha egy lány együtt volt egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány együtt volt egy fiúval egy évig szexeltek is jó volt neki aztán egy lánnyal volt fél évig és most nehezen boldogul a fiúkkal attól még van remény hogy biszex legyen?

Figyelt kérdés
2014. aug. 4. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze. Meg arra is, hogy a lányoknál állapodsz meg végül.
2014. aug. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Írtam Neked privát üzenetet. Kérlek olvasd el. Várom mielőbbi válaszod.

2014. aug. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem akarok leszbikus lenni banom hogy beleszerettem egy lanyba de vége most meg nem megy annyira fiukkal. Menjek pszichologushoz?
2014. aug. 4. 11:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez nem betegség, csak társadalmi nyomás hatására félsz hogy leszbikus vagy.
2014. aug. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Plusz hogy nem lesz senkim soha. ...
2014. aug. 4. 17:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Semmi gáz, elmúlik. Fiatal vagy még, ne ezen görcsölj.


Amúgy a lányokat amúgy kívánnád?

2014. aug. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak azóta kívánom amióta baratnom volt. És emiatt félek . Egy fiuval voltam és egy lánnyal de a fiuval komoly volt igy csak lesz majd még olyan akivel tudok lenni de most nagyon vonzanak a lányok
2014. aug. 4. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!