Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az olyan férfi aki nem képes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olyan férfi aki nem képes kielégíteni a barátnőjét és az megcsalja, mi jogon van felháborodva?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem ...

2014. nov. 9. 17:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
63%

Ha a nőt nem tudja kielégíteni a pasija, akkor miért marad vele, miért nem veszi a fáradtságot legalább egy szakító-sms-hez?

Egyszerűen nem értem...

2014. nov. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
1# Mert szerelmesek egymásba
2014. nov. 9. 17:08
 3/27 anonim ***** válasza:
Nem értem miért nehezebb kielégíteni egy nőt szexuálisan, mint egy férfit. Az gyakrabban fordul elő, hogy nem ismerik azt a technikát, hogy hogyan jó nekünk és ilyenkor szoktam én is tanácsokat adni. De ezért nem megyek az első új alkalomhoz.
2014. nov. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
91%

Mert ilyenkor normális ember

1.) beszél a párjával

2.) ha nem tudják megoldani szakít.

Nem megcsalja.

2014. nov. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
53%
hm, szerintem azon lehet felháborodva, hogy egy gerinctelen csajjal volt eddig együtt?
2014. nov. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Nem értem miért van ilyen sok ribizli
2014. nov. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

4# Ez nem olyan egyszerű mert gyerek is van .


5# Te valamit nagyon félreolvastál : a lány csalta meg a férfit mert nem tudja kielégíteni .

2014. nov. 9. 17:11
 8/27 anonim ***** válasza:
azért mert szakítani kell nem megcsalni
2014. nov. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

#2: Ha annyira szerelmesek egymásba, akkor meg előzetesen úgyis megbeszélik, hogy zavarná-e a dolog a másikat. ha nem, akkor az nem megcsalás, hanem nyitott kapcsolat, ha igen, abból meg úgyis szakítás lesz valószínűleg.

De gondolom ez akkor vica versa is érvényes, a nők se legyenek felháborodva, ha mondjuk a párjuk több szexre vágyik, mint amit ők bírnának és ezért néha más nőkhöz fordul, ugye?

2014. nov. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
A gyerek még nem ok, hogy együtt maradjanak. Többet árt a gyereknek, ha a szülők egy megromlott kapcsolatban szenvednek tovább körülötte, mintha még barátságban elválnának.
2014. nov. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!