Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az olyan férfi aki nem képes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olyan férfi aki nem képes kielégíteni a barátnőjét és az megcsalja, mi jogon van felháborodva?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem ...

2014. nov. 9. 17:04
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Gyerekszülés után jöttél rá, hogy nem tud rendesen megdugni a párod? Ahelyett, hogy megbeszéltétek volna, megmutattad volna neki, hogy neked mi a jó, inkább félrekettyintettél? Korrekt dolog, és még nem is érzed jogosnak, hogy felháborodott. Szerencsétlen ürge jól kifogta.
2014. nov. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy nem képes kielégíteni? Nem akar vagy nem tud? Nincs farka, nyelve, ujjai?
2014. nov. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 Noydra ***** válasza:

Ez nagyon sok szemponttól függ.

Mindenesetre ilyenkor megszoktam érteni a megcsalást valamilyen szinten, viszont ettől még patkány es aljas dolog marad.

2014. nov. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
11# 12# Hát ilyen hogy fáradt vagyok, meg nincs kedvem ha meg mégis van valami sokszor nem is áll fel neki teljesen . Korábban nem ilyen volt .
2014. nov. 9. 17:20
 15/27 anonim ***** válasza:
Gyereket csinálni jó volt most meg dobnád egy másik miatt, hányingerem van tőled.
2014. nov. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
27%
Egy nő az én szemembe egy utolsó szajha ha megcsalja a pasiját főleg úgy hogy ha már gyerek is van
2014. nov. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Na jó látom elkezdődött az ócsárlás ...
2014. nov. 9. 17:23
 18/27 anonim ***** válasza:
Döntsd el akkor, hogy a szex vagy a kapcsolatotok a fontosabb, ha előbbi, akkor szakíts, és keress úgy valaki mást.
2014. nov. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Elmondtad neki hogy neked hogyan jó? Probaltal neki segíteni?


Mert abból hogy morcosan fekszel semmit nem tud meg.


De ha minden kíserleted ellenere sz*rt ra hogy neked hogyan jó..hat akkor mar erthetobb.

2014. nov. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Már maga a kérdés elég provokatív.

Igen ha valami nem működik az a legegyszerűbb ha megdugatod magad mással ..

És még fel van háborodva hogy meri nem ?

Úgy kidobtalak volna már ,h a lábad nem éri a földet 20 percig.

2014. nov. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!