Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A húgomat megerőszakolták és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A húgomat megerőszakolták és súlyos depresszióba esett, amikor erőszakolták valamelyik idióta megsértette a méhét szegény húgomnak szerintetek van esélye a normális életre?

Figyelt kérdés
Elnézést ha nem ide tartozik de nem tudtam máshova tenni ezt

2016. márc. 5. 22:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van, csak évek múlva, ha sikerül feldolgozni.
2016. márc. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Jobbulàst a hùgodnak!

Igen van, de sok időre, nyugalomra ès kitartàsra van szüksège!


Sok erőt kìvànok nektek!

2016. márc. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Van, de érthető ha most depressziós. Lehet érdemes volna szakemberhez vinni, aki segít feldolgozni a traumát.
2016. márc. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Gyógyulást neki...


Remélem lesz ereje testileg lelkileg eléggé felépülni ahhoz,hogy az ilyen mocsok férfi megkapja méltó büntetését..


Szakemberi segítség lehet kellene neki a teljes felépüléshez.

2016. márc. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a jó kívánságokat, de ha súlyosan megroncsolódik a méhe az mit jelent?
2016. márc. 5. 22:21
 6/15 anonim ***** válasza:
79%

Szakember segítségét KELL kérni. Mindenképpen pszichológushoz kellene mennie, mert ezt nem lehet csak úgy feldolgozni. A méhével meg nőgyógyászhoz, mert ki tudja, mi baja lett :(


Na látjátok, ezért kell behozni a kémiai kasztrálást, mint büntetést!

2016. márc. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
De ő most nincs kórházban???
2016. márc. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
de ott van.
2016. márc. 5. 22:34
 9/15 anonim ***** válasza:
86%
Nyilván ha mar szakemberek kezelik, akkor a legjobb kezekben van, ezt az idő fogja megválaszolni. Csernusnak vannak előadásai youtube-on ahol ezt a problémát boncolgatja, nezegesd meg. Amit TE tudsz tenni, hogy együttérzel vele, s ha kijön a kórházból akkor pont ugy banda vele mint eddig, mert ettől nem lett kevesebb ember, élhet normális életet, nyilván idővel ezt szakember segítségével fel kell dolgozni. Sok sikert kívánok!
2016. márc. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

borzalmas, sajnálom :(


Jobbulás neki, mi van a méhével, gondolom az is idő és gyógyszer, mire helyrejön, de lelkileg, ne legyen igazam, megtöröm ezt, de soha nem fogja elfelejteni, mindig a szívében van, ha gyenge, érzelmes lányról van szó, én is gyenge, érzelmes fiú vagyok, van sok dolog akár jó-rossz nem felejtettem el, eszembe jutnak. 25f. Hajrá, sok kitartást, erőt, egészséget kívánok neked, és a családodnak!

2016. márc. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!