Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan tehetném hevesebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetném hevesebb vérmérsékletűvé a páromat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy olyan gondom, hogy 1.5 éve élek egy párkapcsolatban. Egyidősek vagyunk 20 évesek, én vagyok a lány, fél év van köztünk igazából az ő javára. Mindkettőnknek ez az első (remélem az utolsó is, de majd elválik) kapcsolata. Az a gondom vele, hogy nekem jóval nagyon a szexuális éhségem, mint neki. Ezt úgy is mondhatnám, hogy nekem akár a heti 6/7 is szóba jöhetne. Igazából a minőséggel abszolút nincs gondom, mikor együtt vagyunk, maximálisan együtt is vagyunk, de az alkalmak... Huhh. Nem tudom mit tehetnék, de amikor már 2/3 hét is eltelik, az nagyon rossz. Beszéltem vele erről, be is van tojva, hogy el fogom hagyni őt, pedig mondtam, hogy szó sincs ilyenekről, de nekem ez kevés. Az eddigi heti 1, olyan volt, amit elfogadtam, hisz' nekem ő a legfontosabb az életemben. De nem tudom mit tegyek, azóta lett ilyen, hogy megtudta engem felvettek az újraérettségikor, oda ahova akartam, őt meg nagyon nem. Segítsetek, szeretem a páromat, nagyon, de nekem szükségem van a szeretkezésre, testiségre. Egyik nap is azért fordult el, merthogy engem megnéznek a pasik az utcán és majd biztos jön egy jobb, aki elvisz. Az a gond, ha így folytatja, nem tudom meddig fogom kibírni. Az orális szex sem megy nekünk. Neki ez nem fekszik, nem akarja nekem, de akkor már én se tegyem neki, mert az nem igazságos, hiába győzködtem, hogy de nekem az is öröm, ha látom, hogy neki is az. Könyörgöm valaki segítsen, sokat őrlődöm... Nagyon szeretem, tényleg ő az életem közepe, nem akarom elveszteni.

#szeretkezés #változó vérmérséklet #férfi-nő probléma
2016. aug. 9. 09:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Ezek után abban reménykedsz, hogy ő lesz az utolsó is? Lépj ezen túl és keress egy normális pasit. Nekem negyven pár évesen nem lenne az elég amit te igényelsz, ti meg 20 évesen, másfél éves kapcsolatban itt tartotok? Teljesen felesleges ezt folytatni, kb. 3-4 évet fogsz kibírni, de azt is nagy szenvedések között, aztán meg simán félredugsz majd az első pasival, aki kicsit kedves hozzád és kinézetre bejön neked.
2016. aug. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az első kapcsolatok szinte sose tartanak örökké,amik mégis annak a nagy része olyan is... Szerintem ha ennyire nem tudod rávenni hagyd el,pláne ezekért a féltkékenykedős dumákért . Növesszen pcsöt ,feküdjön le veled és nem visznek el. Azért féltékeny mert tudja,hogy kevés és lehet már te is tudod ezt.
2016. aug. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat először is. Csak nem akarom összetörni, szeretem, nem olyan könnyű, hogy akkor na pááá, nekem nagon fontos ő.
2016. aug. 9. 10:54
 4/11 anonim ***** válasza:

#3:

Tök szép és jó, hogy szereted annyira, hogy nem akarod összetörni ... Viszont ő szeret ugyan ennyire? Mert úgy tűnik a nagy viszont szeretetben annyira nem figyel csak oda rád, hogy megpróbálja megadni ami neked kell, helyette hisztisen féltékenykedik és ezzel bánt. Bocs! De azért nézd ezt is! (#1-es voltam)

2016. aug. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Semmi gond, véleményt szeretnék hallani, nem megnyugtatást. Meg akarom oldani, nem bánt engem a kritika. Abban mondjuk nem vagyok biztos, hogy ő ezt ilyen drasztikusnak érzi. Ilyen komolyan nem beszéltem még vele. Nem is tudom, hogyan kellene. Nem vagyok az a megnyílós fajta. Nagyon elzárom magam, nehezen nyílok meg, hát még a gondokkal. Nem tudom, de egyre rosszabb nőnek tartom magam. Meg eleve, hogy nőként jobban kívánom a szexet... úgy érzem defektes vagyok valahol. Lelkiismeret furdalásom van, mert azt érzi túl jó vagyok neki. Egy kapcsolat kettőből áll. Biztos nem adtam meg neki én sem valamit. Csak nem tudom mit tehetnék máshogyan. :(
2016. aug. 9. 11:57
 6/11 anonim ***** válasza:

#5:

Én nem vigasztalni akarlak, nem azért vagyok az oldalon, hanem, hogy objektíven igyekezzem válaszolni. De felejtsd már el ezt a tipikus begyöpösödötten nőies áldozat szerepet. Egyértelmű, hogy amit leírtál aszerint egy félig aszexuális, önző, irigy pasi a párod. Ne haragudj, biztos elrontasz egy csomó mindent, ha nem vagy megnyíló fajta, mert egy jó kapcsolat alapja az őszinteség és a kommunikáció, de ez kétoldalú! Neki is ugyan annyira kellene ezt szorgalmaznia, mint neked, sőt, ha ismer igazán, hogy nehezen nyílsz meg, akkor neki jobban. Ehelyett elül a dolgok felett, nem foglalkozik a te igényeiddel és még bunkón be is szólogat. Ugyan már kislány, nyisd ki a szemed!

A szexuális igényed meg tök átlag. Nincs összehasonlítási alapod, ha ő az első párod, hidd el, semmi túlzás nincs benne. Ennyit, sőt többet mi igénylünk a párommal: mi 3 éve vagyunk együtt, a párom 48 éves nő ...

2016. aug. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk ezt jó tudni, azt hittem őrült vagyok, hogy ennyit kívánnék a huncutkodásból. Én nagyon nehezen nyílok meg. Vannak ajtók, amiket csak lassan lehet kinyitni, és ha sikerült és megbántanak újra bezárom őket, lehet előről kezdeni. Nem mondanám, hogy ez bizalmatlanság, inkább nagyon is van tapasztalatom, noha mapcsolatom még ez az első. Csak nem tudom mit tegyek vele. Nem tudnám dobni, ahhoz túlságosan szeretem, csak nem tudom mit tegyek, hogy jobban észrevegye magát. Figyel rám, megkapok tőle mindent amit csak kiejtek a számon,de ezen a téren nincs elég... :( :/ És ez fusztráló, amitől meg ideges leszek! :(
2016. aug. 9. 18:08
 8/11 anonim ***** válasza:

Persze itt a gyk-n az összes csaj szexmániás, akit nem akar megdugni a pasija.

Ekkor sz*r privát vadász kamu kérdést.

2016. aug. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

1. Én lennék a legboldogabb, ha csak privát üzenetet vadásznék ezzel.

2. Ne ítélj, nem ismersz! Szóval,ha csak rosszat tudsz mondani, hogy csak úgy mindok valamit,akkor szépen lapozz tovább. Arra rohadtul nem vagyok kíváncsi, hogy neked mi a hátsó megérzésed. Ha nem tudsz érdemben hozzászólni, rohadtul senkit sem érdekelsz!

3. Nem vagyok szexmániás,van egy gondom, amit nem tudok megoldani, szeretnék ezzel segítséget kérni!

2016. aug. 10. 19:01
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez érdekes

szerintem MENEKÜLJ


De most komolyan...ennyit nem tesz meg érted?! És ráadásul nem is olyan rossz dologra kérnéd őt..Most ilyen, később mi lesz?

2016. dec. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!