Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Számodra ezek közül melyik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számodra ezek közül melyik a leginkább elfogadható/legundorítóbb? A homoszexualitás, poligámia vagy a BDSM?

Figyelt kérdés

2018. márc. 22. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Egyik sem undorító, és mindhárom magánügy, amíg a résztvevők mind önkéntesek.
2018. márc. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
BDSM-mel nem látom mi a probléma (habár engem nem izgatna fel), homoszexuálisok nem tehetnek róla hogy hogyan éreznek. Ezt a kettőt tehát elfogadom, a poligámiát nem, hacsak valaki nem indokolja meg a szükségességét (például hogy háború volt, és a férfilakosság száma megcsappant).
2018. márc. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

A homoszexualitas elfogadhato, sot, szimpatikusm annak ellenere, hogy valamilyen szinten genetikai hiba, ami nem hangzik tul pozitivan. A homoszexualis emberek erzelmileg tobb oldalrol latjak a vilagot, a biszexualisokkak karoltve.

A poligamia szerintem a verunkben van, csak az erzelmeinj miatt egy csalad (utodok..) egeszseges mukodesebe nem fer bele harmadik fel. Szoval elfogadhato, amennyiben nem megy a csaladok rovasara, es pl csak abban nyilvanul meg, hogy valaki felrekur, vagy jobb esetben nyitott kapcsolatban el, ( akiknek tobb feleseguk is van, azokat viszont elitelem, mivel ez kez a kezben jar a himsovinizmussal)

A BDSM is elfogadhato, szerintem pl a dominanciara valo torekves is a verunkben van, viszont aki sub, es elvezi, ha alazzak, ezt nem tartom normalisnak, mivel az eletosztonunk ellen szol.

2018. márc. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

Homoszexualitás nem TERMÉSZETELLENES, hiszen más fajoknál is megfigyelt jelenség. Se nem genetikai hiba, hanem egyes emberek >genetikailag hajlamosabbak< a homoszexualitásra, ahogy egyes emberek hajlamosak meghalni az influenzában is, de gének nem implikálják a homoszexualitást. Csak megfigyeltek gyenge korrelációt a gének és a homoszexualitás között, ennyi az egész. Jelenlegi álláspont szerint a homoszexualitás pontos okai nem ismertek.


Evolúciós szempontból helyes és előnyös, hogy kialakul a fajokon belül hierarchia, így a faj fennmaradása sokkal jobb, ennek értelmében ez sem TERMÉSZETELLENES. Dominancia és a szubmisszív hajlam párzási szokásoknál is megfigyelhető.


Poligámia és monogámia is szintén megfigyelhető, egyes fajok egy életre választanak maguknak párt, mások meg dugnak mindenfele. Ami TERMÉSZETELLENES, az a sorozatmonogámia, ráadásul az embereknél pont ez az, ami széles körben elfogadott. Ez felháborító!


...


Ja egyébként skacok, mi nem állatok vagyunk, hanem emberek. Ne legyetek már hippik, akik mindent a természet alapján akarnak csinálni. Ha valami TERMÉSZETELLENES, akkor mivan? A telefont se nyomkodja egyik állat se, aztán az ellen mégsem szólaltok fel.

2018. márc. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

Amennyiben ezeket négy fal közt csinálják, és nem akarják másokra ráerőltetni, pl. nem akarják legalizálni a poligám házasságokat, addig engem nem érdekel. Nem helyeslem a poligámiát, a BDSM-et undorítónak tallálom, de amíg mindenki a maga dolgával törődik és nem akarja népszerűsíteni az abberációit, nem az én dolgom.


A homoszexualitás már egy kicsit nehezebb kérdés, elvégre nem tehetnek róla, de a látványos LMBT megmozdulásokat nem támogatom, viszont vannak rendes melegek

2018. márc. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

Mivel mindegyiket próbáltam, nem tartom egyiket sem undorítónak. Számomra mindhárom elfogadható.

A poligámiáról csak annyit, hogy az ember biológiailag poligám és biszexuális.

A társadalmi normák alakították ki ezek elítélését - nyilván nem véletlenül.

De engem nem zavar.

2018. márc. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Amugy ebben a minden ember eredendoen biszexualisban van valami, utolso,

Viszont nem ertem miert lettem lepontozva? En mind a harmat normalisnak itelem, meg is indokoltam milyen esetekben.

2018. márc. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Magánügy mind- amíg senki nincs kényszerítve, szívük joga azt csinálni amit élveznek.
2018. márc. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!