Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Gáz, hogy 17 leszek hamarosan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, hogy 17 leszek hamarosan, és már sok emberrel feküdtem le? Párral első találkozás során. L/16

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 23:52
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
20%

És még van, aki helyesli amit csinál -,-'


pallagi bence

2010. jún. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, te hülye vagy?:D

Bemész egy szórakozóhelyre, de még oda se muszáj, villantasz egy mosolyt aztán már mehettek is... Mi ebben a titok?:D A pasiknak egy éjszakára gyakorlatilag TELJESEN MINDEGY kivel hozza őket össze a sors, kivéve ha bűnrondák a csajok.

2010. jún. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Mmint utolsó előtti bocs
2010. jún. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 Tila_Tequila ***** válasza:
58%
Az ilyenek vagy divatból csinálják, vagy nagyon komoly lelki gondjai vannak!
2010. jún. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
ez cink..
2010. jún. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

"Tila_Tequila válasza:


Az ilyenek vagy divatból csinálják, vagy nagyon komoly lelki gondjai vannak!"


mondja ezt egy tilla tequila nevű emberke. :D

2010. jún. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 Tila_Tequila ***** válasza:
Közöd a nevemhez?:)
2010. jún. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Akármilyen is a neve neki van igaza.

Itt már sok 13 évesnek az ciki, ha még ennyi évesen szüzek...mert ugye a kedves oszt.társai már nem azok 13 évesen..megd.gatják magukat a discokba.Nagyon menőő.

Ez lett a divat.

Szerintem semmit sem veszít az az ember aki mondjuk 17 évesen kezdi el vagy 18 évesen a szexuális életet.

Miért ha már 20 vagy már le vagy írva, mert kiöregedtél ,mert nem 14 éves korod óta szexelsz vagy mi?

Hát igen a média agymosottá teszi az embereket. Vagy csak M.O.-n van így?? Lehet külföldön több a normális pasi ,meg nő,mint Itt....

2010. jún. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 Tila_Tequila ***** válasza:
Nézd, én ismerek valakit, akivel a szülei nem sokat foglalkoztak, és már 12 (!!) évesen a pasikhoz menekült! De ő nem dicsekszik vele, nem divatból csinálta.
2010. jún. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól is függ,hogy ki milyen legbelül...Én akár 11 évesn is menekülhettem volna vagy 14 évesen is a pasikhoz (szüleim miatt) de mégsem tettem meg.

Akár divat akár nem...Még is itt gyk.-en annyi kérdést olvastam,hogy 13 éves vagyok szűz Gáz? Akkor még is hol élünk? 13 évesen én még nem a szexen gondolkodtam.

2010. jún. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!