Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Gáz, hogy 17 leszek hamarosan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, hogy 17 leszek hamarosan, és már sok emberrel feküdtem le? Párral első találkozás során. L/16

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 23:52
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Szerintem meg írj a mélcímemre,és ismerkedjünk meg Baby :) :cole21@freemail.hu.

Feltétlen írj ;)

2010. jún. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Hell nem piszkálni akkarlak de mondcsak elgondolkoztál már azon hogy lasn felnösz elmész dolgozni és akkormár nem a buli meg az 1-éjszakások lesznek a legfontosabak hacsak nemvagy kivétel és telivagy lével!Csak arra akkaro kijukadni milesz akkor hamajd igazán akkarsz 1pasit de az elöéleted miat ö majd lehet nemofog akkarni ha akkor mivan én 23f-gyok 5-éve vagyok együt a barátnömel és öszetehetem a kezem hogy elötem 15-17-kora közöt csak két pasija volt de azok mind aketen csak átbaszták mivel 1-1 alkalom volt köztük de nekem még eztis nehézvolt elviselnem hiszen velük elentétben én szeretem ja és a mái napig nemtudok ezel megbirkozni csak azért mertnekem nemijen a felfogásom!ÉS hidel nagyon sokan vagyunk igy ezel és ezért láthatod pl hogy a teszámodara csunya lányok vanak a legtöb jopasival ezt nemazét mondom mert az énbarátnöm csunya lene azért ö utána is megfordulnak az utcán de ere inkáb már büszke vagyok de a bátyám nagy kurogép és zsebnél szeb csajokal járt mégis a sorban állo legutolsoval marat meg és amikor mekérdeztem hogy mér pont ö er csak anyit modot mer övégete legaláb nemfáj afeje hogy hányan tolták meg!Ha hasznos vol amitirtam akkor oksa hameg nem akkor neis foglalkozvelem
2010. jún. 29. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
A legjobb úton haladsz a hllhatatlanság felé. Ekkora ribancokat folyton emlegetnek.
2010. jún. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Engem is kipróbálhatsz:D:D
2010. jún. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
kúrva.
2010. jún. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Tila_Tequila válasza:


Az ilyenek vagy divatból csinálják, vagy nagyon komoly lelki gondjai vannak!


teljesen egyetértek!!!

2010. jún. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
az
2010. jún. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Nem. Az a ciki, hogy kicsi a farkam. 1-0 ide.
2010. jún. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elég nagy gáz... biztos hogy valami nagyon komoly lelki okai vannak ennek. De egy idő után rájössz, hogy neked nem ez kell, legalábbis remélem hogy így lesz. Én nem itéllek el emiatt, de ne csodálkozz ha mások lek*rváznak. Később remélem megtalálod a számodra megfelelő férfit, és ha tényleg szeret, akkor nem fogja érdekelni hogy előtte hány pasival voltál, hanem csak az hogy innentől kezdve hűséges vagy. Az én barátom is rákérdezett egy idő után hogy mennyi az annyi, eleinte nem akartam elmondani, mert nem 1-2 volt, de azt mondta hogy nem érdekli, mert legalább kiéltem magam, és nem lesz az a gond, mint egyik volt barátnőjénél, hogy azért szakítottak mert a csajszinak még alig volt pasi az életében, és szeretett volna "kipróbálni" másokat is. Szóval simán találhatsz olyat aki elfogad a múltaddal együtt, de ezt jobb ha nem hangoztatod.
2010. jún. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
utolsó, mennyi az a nem 1-2?
2013. ápr. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!