Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha kívánom a szexet, de nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kívánom a szexet, de nem akarom, hogy egy férfi használjon?

Figyelt kérdés

Nem tudnék szexkapcsolatban lenni, sem pedig egyéjszakás kalandokba belemenni, mert szerintem mindkettőnek rossz vége lenne többek között érzelmi szempontból. Nem is vonz ez és korábban sem csinaltam még ilyet. Azt hiszem, kiégettnek és kihasználtnak érezném magam, ha megtenném és az is zavarna, hogy vajon mit gondol rólam a másik. Viszont szeretem és kívánom a szexet, hiába vagyok jó kislány alapvetően, van emellett egy “rossz” oldalam, de úgy érzem csak kevesen felelnek meg annak, amire vágyom. Az a probléma, hogy ez elő sem tudna jönni, ha nincs meg az a bizonyos vonzalom, ami talán törvényszerűen érzelmekkel is társul.

Kapcsolatom viszont nem hiszem, hogy lesz a közeljövőben, mert nem látok erre megfelelő személyt. A legideálisabbnak azt tartanám, ha lenne valaki akivel működik minden ilyen téren, felizgat, olyan mint én és érzelmek is vannak, de a kapcsolattól kicsit féltem magam és a szívem. Másfelől izgalmasnak tűnik egy szexkapcsolat, de kicsit belehalnék abba, ha csak erről szólna, utána felöltöznénk és mindenki menne a dolgára.. nekem ez nem megy.

A férfiakat szeretem, de még azon is elgondolkodtam, hogy ha lenne egy ideiglenes lány partnerem, addig amíg bele nem szeretek valakibe, akkor nem fenyegetne az a veszély hogy egy férfi d*gott meg akár többször is, mert olyan kis ribi voltam, hogy nem bírtam magammal, ami igencsak nem erény. De akárhogy nézzük, mégiscsak jobb érzés lenne egy hús-vér férfival szexelni, akinek megvan az, amit egy nő csak segédeszközzel tudna helyettesíteni. Konkrétan a saját moralitásom és szabályaim rabja vagyok.

Volt már valaki ilyen helyzetben?



2019. máj. 12. 19:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem ne erőltesd a dolgokat. Ne agyald túl. Jönni fog, amikor jönnie kell.

Persze ez nem azt jelenti, hogy ne ismerkedj. Akár randi oldalakon.


Nem hinném, hogy egy leszbikus kapcsolatba kéne ezért menekülnöd. Hidd el, az sem jobb, az sem mindig okés, az sem könnyebb...sőt.

30/N

2019. máj. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!